Новини

Головна Новини Професійний погляд Утримувати пенсіонерів, які впродовж життя не робили жодних внесків до пенсійного фонду, несправедливо

Утримувати пенсіонерів, які впродовж життя не робили жодних внесків до пенсійного фонду, несправедливо

01.03.2015
Українська федерація убезпечення
Головний експерт групи «Пенсійна реформа» «Реанімаційного пакету реформ», генеральний директор «Української федерації убезпечення» Галина Третьякова.
«Слово і Діло»

  Г.Т.: «Будь-яка пенсійна система повинна мати таку формулу обрахування пенсії, щоб ця пенсія напряму залежала від тих внесків, які людина робила протягом свого життя. Має бути формула залежності, скільки сплачено в пенсійний фонд і в такій же пропорції отримувати пенсію. В Україні ця пропорція нівельована. Ми почали робити акцент на стажі отримання пенсії, інших чинниках, а треба впроваджувати прямий зв'язок».

   Г.Т.: «Якщо ця рента економічно обгрунтована, тоді ця сума має виплачуватися, як накопичувальний капітал і людина має забезпечувати себе надалі самостійно, а держава має повертатися до якогось забезпечення тільки в разі, якщо не має жодних інших активів. Якщо людина не відраховує до пенсійної системи своїх грошей, а потім в кінці життя є вимога, щоб її утримували за рахунок солідарної чи іншої системи, то це – несправедливо»

Детально - Держава не повинна утримувати пенсіонерів

КОМЕНТАРІ (0)