Новини

Головна Новини Професійний погляд Страхове покриття для кожного журналіста формується безпосередньо в діалозі між ЗМІ і страховою компанією

Страхове покриття для кожного журналіста формується безпосередньо в діалозі між ЗМІ і страховою компанією

21.04.2015
Українська федерація убезпечення
Генеральний директор «Української федерації убезпечення» Галина Третьякова.
«Телекритика»

  Г.Т.:  "Страхове покриття для кожного журналіста формується безпосередньо в діалозі між ЗМІ і страховою компанією. Для того, щоб це з'явилося, треба щоб з'явилася вимога журналістів  щодо того, щоб таке покриття було".
 
   "Ми з колегами нещодавно виробляли такі покриття для тих, хто займається обміном військовополонених, то за кордоном поки що подібного не знайшли. Проблема обов'язкового страхування адміністративним шляхом не вирішується. Журналістам потрібно змінювати соціальний діалог у трудових відносинах. В Україні на рівні галузі не підписана генеральна угода щодо соціального захисту, який повинен бути у трудових відносинах із журналістами. Колективні договори з роботодавцями дуже часто не містять вимоги трудового колективу мати страхове покриття. Для цього не потрібно писати нормативні акти. Треба, щоб асоціації, які представляють інтереси журналістів вступили в робочий діалог конкретно зі страховими компаніями" .
 
   "треба покривати не тільки події (смерть, поранення), а й реабілітацію, на яку йде більше коштів, ніж на страхування безпосередньо нещасного випадку, також протезування, полон тощо. Вона також наголосила, що покриття у військових конфліктах є розширеним покриттям звичайного покриття. «Якщо такого не буде, то жодна страхова компанія не дасть вам розширення саме на військові дії. Тому перше, що вам треба вирішувати, це закріплені на рівні колективних договорів ваші права по соціальному захисту".

 

Детально: Чи захочуть роботодавці страхувати працівників ЗМІ, залежить від самих журналістів

КОМЕНТАРІ (0)