Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації Вінницька дирекція НАСК «Оранта» — лідер довіри споживачів у своєму регіоні

Вінницька дирекція НАСК «Оранта» — лідер довіри споживачів у своєму регіоні

21.01.2013
НАСК "ОРАНТА"

   Вінницька дирекція НАСК «Оранта» стала лауреатом регіонального конкурсу «Імена, яким довіряють» 2012 року і визнана Беззаперечним Лідером у номінації «Страхова компанія 2012. Автострахування». Беззаперечні Лідери — це компанії, рейтинг яких домінує у номінації по відношенню до інших представлених лідерів.

   Конкурс проводиться щорічно і є зареєстрованою торговою маркою з 2007 року.

   Лауреатом конкурсу «Імена, яким довіряють» стає компанія або бренд, що отримала найбільшу кількість голосів від споживачів у відповідній товарній категорії за даними соціологічного дослідження та підтвердила таке визнання.

   У 2012 році проводилося незалежне опитування споживчих переваг у 60 товарних категоріях, у якому застосовувалася багаторівнева вибірка респондентів, що представляли усе населення міста репрезентативно за віком, статтю та районом проживання. Загальна кількість опитаних — 1000 чоловік.

   Метод збору інформації — кількісне дослідження. Опитування в сегменті B2C — опитування (обличчям до обличчя), бліц-опитування у формі особистої бесіди між інтерв’юером та респондентом по структурованій анкеті на вулицях міста. Тривалість дослідження — з 7 квітня по 4 травня.

   Опитування проводилося компанією Marker AW на замовлення оргкомітету конкурсу «Імена, яким довіряють».

   Завдяки об’єктивним та незаангажованим результатам досліджень лауреат отримує дієвий інструмент для розвитку бізнесу у вигляді індивідуальної кампанії з популяризації лідерської позиції у різних ЗМІ: трансляція церемонії нагородження на телебаченні, розміщення ролика в ефірі двох радіостанцій, публікація повноколірного розвороту з усіма переможцями в газеті РІА тощо.

   Церемонія нагородження лауреатів конкурсу відбулася 26 вересня 2012 року в галереї Інтер-Шик.

   «Ця перемога — результат копіткої цілеспрямованої роботи не лише колективу Вінницької дирекції, а й серйозної стратегічної організаційної роботи менеджменту Компанії, — коментує перемогу дирекції її керівник Валерій Михайлович БОНДАРЕНКО. — За нас голосували споживачі, і це робить перемогу в конкурсі «Імена, яким довіряють» особливо цінною. Ми щиро вдячні вінничанам за визнання і зробимо все можливе, аби виправдати їхню довіру, і не лише в автострахуванні, а й в інших видах страхування». 

   Загалом перемога НАСК «Оранта» в регіональному конкурсі саме в цій номінації є цілком закономірною, адже за даними Моторного (транспортного) страхового бюро України за підсумками дев’яти місяців 2012 року НАСК «Оранта» посіла першу позицію в ТОП-10 страховиків за кількістю проданих полісів ОСЦВП, продемонструвавши лідерство як за преміями, так і за виплатами. Також за результатами дослідження, проведеного в рамках регулярного проекту «Insurance TOP. Регіони», НАСК «Оранта» за підсумками дев’яти місяців 2012 року посідає лідерські позиції за страховими платежами в 13 регіонах України, зокрема, у Вінницькій області.

КОМЕНТАРІ (0)