Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» пропонує комплексний захист для автовласників

НАСК «Оранта» пропонує комплексний захист для автовласників

23.01.2013
НАСК "ОРАНТА"

   З настанням нового року НАСК «Оранта» пропонує ряд страхових продуктів для комплексного захисту майнових інтересів автовласників від усіх ризиків, пов’язаних з експлуатацією автомобіля.

   Поліс обов’язкової «автоцивілки» захистить від витрат на відшкодування шкоди майну та здоров’ю потерпілих у ДТП, якщо ці витрати не перевищать встановлені законом ліміти. Поліс добровільної «автоцивілки» захистить від витрат на відшкодування шкоди майну потерпілих у ДТП, якщо вони перевищать ліміти, встановлені законом про обов’язкову «автоцивілку». Поліс «+КАСКО» допоможе відшкодувати витрати на ремонт власного автомобіля винуватця ДТП. Поліс «Дорожній талісман» допоможе відшкодувати витрати на відновлення здоров’я винуватця ДТП.

    На думку експертів, комплексний підхід до захисту майна автомобілістів має цілий ряд переваг, як то: зменшення страхового платежу пільговим категоріям громадян або за безаварійну експлуатацію автомобіля; збільшення суми відшкодування шкоди, завданої потерпілим у ДТП, завдяки полісу добровільної «автоцивілки», яка коштуватиме від 72 грн на рік; відшкодування витрат на ремонт власного автомобіля власникові поліса «+КАСКО» (вартість — від 625 грн на рік); відшкодування медичних витрат власникові поліса «Дорожній талісман» (вартість — від 35 грн на рік).

   Варто відзначити, що НАСК «Оранта» пропонує поліси обов'язкової «автоцивілки» за ціною, встановленою законодавством, що гарантує виплати при настанні страхової події, у той час як продаж полісів за заниженою ціною компаніями, які практикують демпінг, призводять до невиплат страхового відшкодування, або пред’яви регрес них вимог до власників таких полісів.

   Вибираючи комплексний захист від НАСК «Оранта», кожен автовласник в Україні може бути впевнений, що жодні зовнішні обставини і ризики не завадять його планам.

КОМЕНТАРІ (0)