Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН провела щорічну конференцію та нагородила кращих працівників 2012 року

СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН провела щорічну конференцію та нагородила кращих працівників 2012 року

25.01.2013
ПрАТ «Страхова компанія СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН»

   12 січня 2013 року компанія по страхуванню життя СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН провела щорічну конференцію з підведення підсумків роботи компанії та нагородженню кращих співробітників у 2012 році.

   Загальна кількість учасників конференції склала близько 150 чоловік, серед яких були ТОП-менеджери компанії, директора представництв та агентств, найкращі менеджери та консультанти власної регіональної мережі, співробітники головного офісу та керуючий директор LIMRA у Центральній Європі.

    Основними досягненнями компанії, що були озвучені на конференції, стало те, що за підсумками роботи у 2012 році СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН:

  • входить до ТОП-10 компаній по накопичувальному страхуванню життя (за результатами III кварталу 2012 року за даними Insurance TOP);
  • є однією з найбільш швидкозростаючих компаній по страхуванню життя (зростання за підсумками III кварталу на рівні 106%);
  • входить до ТОП-3 компаній за обсягами продажів через канал власної агентської мережі (II місце згідно з даними компанії, ЛСОУ, УФУ).

   Також на конференції була представлена ??нова друкована кампанія СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН, проведено майстер-клас від LIMRA для продаючого персоналу та вручені сертифікати менеджерам груп агентів, що пройшли у минулому році семінар MSS LIMRA.

    Урочисте нагородження найкращих продавців та співробітників 2012 року відбулось ввечері того ж дня на святковій вечері. Слід зазначити, що кращим представництвом компанії, за підсумками роботи у 2012 році стало Луганське представництво компанії.

 

SEB є провідною фінансовою Групою Скандинавії. Як партнерський банк SEB пропонує фінансові консультації та широкий спектр фінансових послуг у Швеції та країнах Балтії.  У Данії, Фінляндії, Норвегії та Німеччині банківські операції сфокусовані на корпоративному та інвестиційному бізнесі на основі повного спектру послуг корпоративним та інституціональним клієнтам. Міжнародний характер бізнесу SEB знаходить своє відображення в його присутності в 20 країнах по всьому світу. Станом на 30 вересня 2012 року загальні активи Групи становили 2,402 млрд. шведських крон, активи під управлінням 1, 271 млрд. шведських крон. У SEB Групі працює приблизно 17 000 співробітників. Дізнайтеся більше про SEB на www.sebgroup.com 

КОМЕНТАРІ (0)