Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» представляє традиційну «Весняну Акцію» з особового страхування

НАСК «Оранта» представляє традиційну «Весняну Акцію» з особового страхування

28.01.2013
НАСК "ОРАНТА"

   Екстремальні погодні явища цієї зими стали причиною рекордної кількості нещасних випадків на вулицях міст. І хоча зима проходить, небезпека нещасних випадків залишається завжди, просто міняються їх причини. Напередодні весни НАСК «Оранта» пропонує «Весняну Акцію» зі страхування від нещасного випадку. Акція проходить з 1 лютого по 31 травня 2013 року.

   Акційна програма «Оберіг» надає варіанти страхування, які зможуть компенсувати витрати клієнта на лікування травм, отриманих внаслідок нещасного випадку. У рамках акції можна також обрати розширений варіант захисту, який компенсує тимчасову втрату працездатності (при лікуванні в умовах стаціонару).

   «У подібних випадках майже неминучі витрати на оплату медикаментів, послуг лікарів, реабілітацію та інше. Акційний же поліс «Оберіг» на цілий рік при страховій сумі від 5 000 до 50 000 грн буде коштувати від 30–40 гривень. Залежно від обраного варіанта страхування це становитиме приблизно від 9-11 копійок на день!», — розповідає директор Департаменту організації агентських продажів НАСК «Оранта» Марина НИКИФОРОВА.

   За словами експертів НАСК «Оранта», програма «Оберіг» особливо необхідна тим людям та їх близьким, які займаються будь-яким травмонебезпечним видом спорту або призвані до лав української армії, або служать за контрактом.

   «Ніхто не знає, що може статися, але придбавши страховий поліс, Ви робите крок до більш захищеного майбутнього, гарантуючи, що витрати на усунення наслідків нещасного випадку не обтяжать бюджет сім'ї», — підкреслила Марина Никифорова.

   Отримати додаткову інформацію та придбати поліс «Оберіг» на умовах «Весняної акції» можна у всіх регіональних представництвах НАСК «Оранта».

КОМЕНТАРІ (0)