Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації Вінницька дирекція НАСК «Оранта» вкотре визнана «Народним брендом» в однойменному щорічному конкурсі

Вінницька дирекція НАСК «Оранта» вкотре визнана «Народним брендом» в однойменному щорічному конкурсі

01.02.2013
НАСК "ОРАНТА"

    Ось уже десять років поспіль наприкінці кожного року Медіа Корпорація RIA проводить акцію «Народний бренд». Зауважмо, Вінницька дирекція НАСК «Оранта» здобуває звання «Народний бренд» уже вшосте.

   «Народний бренд» — це конкурс серед виробників споживчих товарів і послуг, переможців якого визначають самі споживачі. Конкурс проходить у Вінниці, Тернополі, Житомирі, Хмельницькому. 12 грудня 2012 року на церемонії нагородження переможців конкурсу в ресторані «Доктор Гурвін» статуетку та диплом «Народний бренд» отримав директор Вінницької обласної дирекції НАСК «Оранта» БОНДАРЕНКО Валерій Михайлович.

   Призери конкурсу обираються шляхом голосування читачів газети «20 хвилин» та газети «РІА», а також голосуванням на сайті «20 хвилин». Нагорода «Народний Бренд» означає: цей товар вважає найкращим більшість жителів міста! «Народний бренд» є наймасовішим демократичним вираженням уподобань широких верств населення. Аудиторія цієї акції — всі повнолітні мешканці міста. Це нагода для кожного споживача проголосувати за те, що він любить, знати, що до його думки прислухаються і неодмінно беруть її до уваги. З кожним роком все більше городян приваблює участь у визначенні переможців.

  А для кожного з учасників загальнонародне визнання його продукту є воістину найвищою нагородою.

   «Ми пишаємося цією нагородою. І не менше пишаємося тим, що отримуємо її уже вшосте. Довіра городян, їхнє визнання завойовуються довгими роками чесної копіткої праці, однак варто один раз схибити, вчинити не по совісті, і ця довіра, це визнання вмить зникне, як полохливий птах. Наші земляки ось уже вкотре виказали нам свою довіру! Хіба це не могутній стимул її вберегти?», — поділився радістю і гордістю Валерій Михайлович Бондаренко.

КОМЕНТАРІ (0)