Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації Чергове визнання української «АХА Страхування»

Чергове визнання української «АХА Страхування»

12.02.2013
АТ «СК «АХА Страхування»

   1 лютого 2013 HR Директор «АХА Страхування» Ольга Кравченко була призначена на посаду HR Директора Регіону Центральна та Східна Європа та Європейського АХА Банку в доповнення до поточної позиції HR Директора АХА в Україні. Це призначення є визнанням високих результатів української "дочки" з боку Групи АХА (Франція).

   За час роботи Ользі вдалося реалізувати безліч важливих для компанії проектів, причому не тільки в Україні. Так, у 2012 році вона брала участь у розробці та запуску єдиної моделі компетенцій розвитку персоналу для всіх ринків АХА. Існуючі в Україні процеси оцінки та розвитку були використані в якості кращих практик в Групі АХА.

   «Я впевнений, що дане призначення є прикладом визнання наших досягнень в Україні та вказує на можливості, які існують в міжнародній Групі», - говорить Філіп Вотле, Голова правління страхової компанії «АХА Страхування». «Сьогодні Група АХА працює в 57 країнах світу і є світовим лідером на ринку страхування. У нас працює більше 163 тисяч співробітників, які щодня обслуговують 101 мільйон клієнтів по всьому світу. АХА в Україні дотримується високих європейських стандартів страхування. Ми першими реагуємо на запити ринку і вводимо нові продукти. У АХА найкращі співробітники, кращі партнери: надійні банки і СТО. Також дуже важливим показником для нас є номінація «Кращий роботодавець на страховому ринку». Майже 50% співробітників інших страхових компаній хотіли б працювати в AXA».

   За п'ять років роботи на українському страховому ринку «АХА Страхування» зарекомендувала себе як надійна і успішна компанія, що підтверджують результати опитування задоволеності клієнтів. Більше 90% клієнтів АХА задоволені якістю обслуговування в компанії. Цей показник один з найбільш високих серед усіх підрозділів Групи AXA.

КОМЕНТАРІ (0)