Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації Представниця Закарпатської дирекції НАСК «Оранта» взяла участь у прес-конференції, присвяченій питанням страхування від паводків

Представниця Закарпатської дирекції НАСК «Оранта» взяла участь у прес-конференції, присвяченій питанням страхування від паводків

18.02.2013
НАСК "ОРАНТА"

   7 лютого в прес-центрі газети «Закарпатська правда» відбулась прес-конференція, присвячена питанням страхування від паводків. В ході заходу на питання журналістів відповідали Гліб Бурковский — начальник відділу цивільного захисту Територіального керування МНС у Закарпатській області, підполковник служби цивільного захисту, Віктор Лукеча — начальник Управління промисловості та розвитку Закарпатської ОДА і Євгенія Ходаковська — начальник відділу прямих продажів Закарпатської обласної дирекції НАСК «Оранта». Зауважмо, Євгенія Василівна була єдиним представником страховиків на заході.

    Паводки в Закарпатті — не дивина. І все частіше, починаючи з 2008 року, вони трапляються в невластиву пору року. Таким був і недавній лютневий паводок у Закарпатті. Опадів тими днями випало від 30 до 60 мм, підвищення рівня води зафіксували на 1 м менше за історичний максимум, що спостерігався на Латориці в 2001-му. Тобто, масштаб явища не найбільший, але й не найменший. В основному він пройшов у західній та центральній частинах області. Загалом підтопило 226 дворів і залило водою 100 га землі — в Ужгородському, Мукачівському (включаючи райцентри) та в Іршавському районі.

    На питання журналістів, що краще — чекати допомоги держави чи подбати про себе самим і застрахувати майно на випадок якихось надзвичайних ситуацій, як це заведено в усьому цивілізованому світі, Євгенія Ходаковська розповіла присутнім, що після паводка 2001 року люди стали більш свідомо ставитися до власної безпеки й безпеки свого майна.

   «На жаль, довіру земляків до страховиків часто підривають невеликі страховики, які встановлюють демпінгові ціни, щоб заманити клієнтів, а потім не можуть виконати своїх зобов'язань. Тому страхуватися варто, але тільки у відомих компаній.

    Ми іноді навіть самі виїжджали до потерпілих, щоб вручити гроші застрахованим. Було приємно бачити, як радіють люди. І ми переконалися, що кількість страхувальників прямо залежить від того, наскільки оперативно було здійснено виплату по страховому випадку: люди ж спілкуються, діляться враженнями, — розповіла Євгенія Василівна. — Закарпатці все-таки довіряють «Оранті» і готові страхувати своє майно. Так, у 2012-м році укладено 45 000 договорів страхування майнової групи, що на 14 % більше порівняно з 2011-м. Торік по страхових випадках компанія виплатила понад 310 тис. грн. майже по всіх районах краю».

   Того самого дня Євгенія Василівна поряд із заступником міського голови, представником облдержадміністрації та представником МНС взяла участь у передачі «Про головне» у прямому ефірі місцевого телеканалу «Тиса». Програма була також присвячена проблемі паводків і способам захисту від них.

КОМЕНТАРІ (0)