Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» поновила договори облігаторного перестрахування на 2013 рік

НАСК «Оранта» поновила договори облігаторного перестрахування на 2013 рік

18.02.2013
НАСК "ОРАНТА"

   НАСК «Оранта» поновила на 2013 рік усі договори облігаторного перестрахування. За договором перестрахування від катастрофічних ризиків ліміт збільшено, порівняно з минулим роком, на 20 %. Сьогодні він становить $6 млн.

   На сьогодні НАСК «Оранта» — єдина компанія в Україні, яка має окремий катастрофічний облігаторний договір перестрахування з великою ємністю.

   Договір перестрахування від одиничних ризиків також зазнав певних змін: сьогодні він автоматично захищає договори страхування картин і колекцій, чого раніше не було й що зазвичай є виключенням з договору. Договір також передбачає покриття майна й устаткування морських портів і підприємств, що виробляють альтернативну енергію. Автоматично захист цього договору поширюється й на всі договори страхування електронного устаткування.

   Наявність двох програм перестрахування дає змогу Компанії комбінувати захист і, у випадку кількох збитків, включаючи катастрофічний, знижувати навантаження одного з договорів і максимально використовувати перестрахове покриття. При цьому Компанії вдалося знизити загальну вартість двох договорів і одержати більш привабливі умови.

   На вигідних умовах поновлено також договір перестрахування вантажів і договір перестрахування морських і річкових суден та їх відповідальності перед третіми особами, включаючи відповідальність за забруднення.

   У цілому НАСК «Оранта» здобула облігаторний перестраховий захист за всіма основними програмами на поточний рік із дотриманням оптимальної пропорції ціна-якість.

 

КОМЕНТАРІ (0)