Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації Кредитний рейтинг НАСК «Оранта» підтверджено на рівні uaА, прогноз «стабільний»

Кредитний рейтинг НАСК «Оранта» підтверджено на рівні uaА, прогноз «стабільний»

02.04.2013
НАСК "ОРАНТА"

   29 березня 2013 року Рейтинговий комітет агентства «Кредит-Рейтинг» підтвердив довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою Національної акціонерної страхової компанії «Оранта» на рівні uaА, прогноз «стабільний» за підсумками другого півріччя 2012 р.

   «Позичальник або окремий борговий інструмент із рейтингом uaА характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами, — говориться в рейтинговому звіті агентства. — Стабільний прогноз вказує на відсутність явних передумов для зміни рейтингу протягом року».

   Для здійснення рейтингового аналізу агентство «Кредит-Рейтинг» використовувало фінансову звітність страхової компанії «Оранта» за 2012 р., а також внутрішню інформацію, надану НАСК «Оранта» у ході рейтингового процесу, в тому числі під час спілкування спеціалистів рейтингового агенства із уповноваженими представниками страхової компанії.

   Нагадаємо, що раніше РА «Кредит-Рейтинг» оновило довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою НАСК «Оранта» за підсумками першого півріччя 2012 рю років на рівні uaА, прогноз «стабільний» 26 вересня 2012 р.

КОМЕНТАРІ (0)