Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» підтвердила лідерство в 12 регіонах України

НАСК «Оранта» підтвердила лідерство в 12 регіонах України

12.04.2013
НАСК "ОРАНТА"

   За результатами дослідження, проведеного в рамках регулярного проекту «Insurance TOP. Регіони», НАСК «Оранта» посідає лідерські позиції за страховими платежами в 12 регіонах України за підсумками 12 місяців 2012 року. Дані були представлені на щорічній презентації Іншуранс ТОП для керівників СК і Церемонії нагородження лідерів Іншуранс ТОП за 2012 рік, проведеної журналом «Insurance TOP» 28 березня 2013 р.

   НАСК «Оранта» посіла першу позицію серед страховиків у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Херсонській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

   Окрім цього, за результатами опублікованого в «Insurance TOP» дослідження «Топ на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту за 12 місяців 2012 р.» НАСК «Оранта» посіла першу позицію, зібравши 302 127,8 тис. грн. страхових платежів.

   Варто відзначити, що НАСК «Оранта» є незмінним лідером «автоцивілки» з моменту набуття чинності Законом України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

КОМЕНТАРІ (0)