Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації «АХА Страхування» виплатила близько 500 тис. грн. за договором КАСКО

«АХА Страхування» виплатила близько 500 тис. грн. за договором КАСКО

18.04.2013
АТ «СК «АХА Страхування»

   22 березня 2013 року страховая компания «АХА Страхування» виплатила страхове відшкодування в розмірі 488 тис. грн. за договором КАСКО.

   Страховий випадок стався у м. Львові, де серед білого дня було викрадено автомобіль Mercedes-Benz. Автомобіль був застрахований за програмою КАСКО «Все включено» (страхування від усіх ризиків). Окрім традиційних ризиків: викрадення, пошкодження внаслідок ДТП, стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА також відшкодовує збитки, спричинені внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових і непередбачених подій.

   Клієнт отримав велику суму виплати у встановлений термін, що є підтвердженням успішної стратегії врегулювання збитків СК «АХА Страхування» в Україні, яка включає в себе надання якісного сервісу та своєчасних виплат як за індивідуальними страховими випадками, так і при врегулюванні великих страхових випадків корпоративних клієнтів АХА.

   У березні 2013 року страхова компанія «АХА Страхування» виплатила своїм клієнтам 29,1 млн. грн. страхових відшкодувань за 4 081 страховим випадком.

КОМЕНТАРІ (0)