Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації СК СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН провела другий менеджерський семінар LIMRA

СК СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН провела другий менеджерський семінар LIMRA

16.05.2013
ПрАТ «Страхова компанія СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН»

   6-9 травня 2013 компанія зі страхування життя СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН провела другий семінар LIMRA (Management Skills Seminar, MSS) для менеджерів і директорів власної агентської мережі. Темою семінару стало поліпшень знань і навичок з відбору та навчання фінансових консультантів компанії.

   «Ми продовжуємо впроваджувати і застосовувати в роботі принципи асоціації LIMRA, другий семінар, що пройшов, найкраще тому підтвердження. Попереду у нас заплановано проведення семінару від LIMRA для агентів компанії.

   Як і минулого року, семінар включав насичену програму, в якій поєднувалися як теоретична, так і практична частини. У семінарі піднімалися питання лідерства, правильного відбору і подальшого утримання залучених для роботи агентів, правила проведення ефективних тренінгів в командах агентів менеджерами та директорами, а також обговорювалися питання управління продуктивністю команди.

   Якісний розвиток агентської мережі - основоположне завдання для СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН. У цьому сенсі дотримання принципів LIMRA, які полягають в контролі постійної активності та продуктивності персоналу, що продає, допомагають нам у досягненні поставленої мети» - прокоментував Голова Правління Єрмек Кадирбаєв.

 

КОМЕНТАРІ (0)