Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» проведе традиційну акцію «У відпустку – з «Орантою»»

НАСК «Оранта» проведе традиційну акцію «У відпустку – з «Орантою»»

16.05.2013
НАСК "ОРАНТА"

   З 1 червня по 31 вересня 2013, у зв'язку з початком відпускного сезону, НАСК «Оранта» проведе традиційну акцію з укладання договорів добровільного особистого страхування під час відпочинку «У відпустку – з «Орантою».

   Під час туристичної або екскурсійної поїздки, на відпочинку або оздоровленні, на маршруті вихідного дня або в подорожі, турист стикається з цілою низкою проблем, які при збігу обставин можуть призвести до негативних наслідків для його здоров'я і майна, погано вплинути на настрій і враження від поїздки. Під час подорожі навіть дрібні неприємності можуть стати для туриста великою проблемою.

   У рамках акції страхування туристів від нещасних випадків і надання послуг страхової медицини НАСК «Оранта» представляє декілька програм захисту страхувальників. Програма «У відпустку – з «Орантою» призначена для фізичних осіб, які мають намір відправитися в індивідуальну самостійну подорож по Україні, а також для юридичних осіб, які відправляють своїх співробітників на відпочинок. У рамках програми «Здоровий відпочинок» оздоровчі установи України (готелі, санаторії, бази відпочинку, дитячі оздоровчі табори, спортивні табори тощо) мають можливість укласти договори страхування на користь відпочиваючих в даних установах громадян.

    «У відпустку – з «Орантою» і «Здоровий відпочинок» - програми страхування від нещасного випадку та медичного страхування (звернення застрахованої особи за невідкладною медичною допомогою у зв'язку з розладом здоров'я і необхідністю оплати вартості невідкладної допомоги). Страхувальниками за цими програмами можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. На умовах цих двох програм можуть бути застраховані фізичні особи у віці від 0 до 70 років. Територія дії договору - Україна, за винятком місця постійного проживання застрахованої особи. Договір діє 24 години на добу. Максимальний розмір страхової суми на одного застрахованого - 50 000 грн.

   Безпека туристів передбачає гарантування туристам можливості безперешкодного і своєчасного отримання медичної допомоги, профілактики і захисту від травм, попередження нещасних випадків. Захист від них є тільки один - страхування туристів від нещасних випадків і надання послуг страхової медицини. Програми в рамках акції «У відпустку – з «Орантою» мають багато різних опцій, таким чином кожен зможе вибрати для себе найбільш оптимальний варіант. Більш детальну інформацію про пропоновані акційні продукти і тарифи можна отримати в будь-якому відділенні дирекцій НАСК «Оранта».

КОМЕНТАРІ (0)