Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» провела збори директорів регіональних дирекцій компанії за підсумками I кварталу

НАСК «Оранта» провела збори директорів регіональних дирекцій компанії за підсумками I кварталу

28.05.2013
НАСК "ОРАНТА"

   У п'ятницю, 24 травня, НАСК «Оранта» провела чергову квартальну нараду за підсумками діяльності компанії в I кварталі 2013 року. C доповіддю про підсумки діяльності Компанії у звітному періоді виступив в.о. Голови Правління компанії В.М. Грищенко. З доповіддю «Про результати роботи Компанії з організації продажів в I кварталі 2013 року та основні напрямки на II квартал 2013 року» перед директорами регіональних дирекцій виступив заступник Голови Правління А.В. Розгон.

   Про підсумки звітного періоду та завдання на II квартал по окремих лініях бізнесу, а також про проблемні аспекти організації продажів окремих продуктів говорили керівники департаментів – М. Никифорова, В. Бобровник, Ю. Матьовка. Заступник голови Правління Л. Іваніна представила доповідь на тему «Ефективність роботи дирекцій та дотримання бюджетної дисципліни в I кварталі 2013 року», а заступник голови Правління В. Грабина повідомив про стан справ з врегулювання збитків та виплати страхового відшкодування. Директор Полтавської обласної дирекції компанії С. Маслій поділився досвідом роботи з організації документообігу.

   Під час наради в урочистій обстановці директорам Сумської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Харківської і Полтавської обласних дирекцій компанії були вручені подяки за досягнення в роботі, адресовані колективам цих дирекцій. Крім того, директору Кіровоградської обласної дирекції НАСК «Оранта» Олені КУРЦІ було вручено подяку Голови Правління «За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток компанії», приурочену до 35-річчя роботи в Компанії.

КОМЕНТАРІ (0)