Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації СК «Оранта-Життя» відзначила 15-річчя діяльності на страховому ринку України

СК «Оранта-Життя» відзначила 15-річчя діяльності на страховому ринку України

29.05.2013
Приватне АТ «Страхова компанія «Оранта-Життя»

   26 травня 2013 дочірня компанія НАСК «Оранта» зі страхування життя СК «Оранта-Життя» відзначила 15-річчя своєї діяльності на страховому ринку України. З моменту свого існування Компанія прагне надавати своїм клієнтам послуги найвищої якості, удосконалювати свою продуктову лінійку, підвищувати рівень обслуговування. Одним з основоположних принципів стратегічного планування було і залишається досягнення лідерства по ключових параметрах: корпоративній культурі, продуктам, обслуговуванню агентів і клієнтів, технологіях бізнес-процесів і IT.

   «Компанія «Оранта-Життя»,продемонструвавши свою надійність і стабільність протягом 15 років своєї діяльності, планує працювати, розвиватися і займати лідерські позиції на страховому ринку України ще довгі роки. Ми хочемо від усієї душі подякувати нашим клієнтам і партнерам за довіру, підтримку і співпрацю. Ми впевнені, «Майбутнє буде краще!», і хочемо подарувати цю впевненість Вам», - прокоментував подію Голова Правління АТ "СК "Оранта-Життя" Юрій ЖУКОВ.

   Варто відзначити, що за підсумками 2012 року диверсифікація каналів продажів дозволила компанії забезпечити у другому півріччі 2012 року зростання страхових платежів на рівні 15% у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. У порівнянні з 2011 роком, кількість виплат зросла на 13%. За звітний період було здійснено 233 страхові виплати на суму 543 тис. грн. Найбільш піковими з виплат стали березень, квітень і листопад. У 2012 році більше половини всіх виплат було вироблено за ризиком «дожиття», що дозволило клієнтам СК «Оранта-Життя» компанії зрозуміти, як працює накопичувальне страхування життя і надалі використовувати його як альтернативний фінансовий інструмент. Структура портфеля Компанії в розрізі ризикових і накопичувальних продуктів за підсумками року склала 22% і 78% відповідно.

КОМЕНТАРІ (0)