Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» підтвердила лідерство в 11 регіонах України

НАСК «Оранта» підтвердила лідерство в 11 регіонах України

27.06.2013
НАСК "ОРАНТА"

   За даними дослідження, проведеного в рамках регулярного проекту «Insurance TOP. Регіони», НАСК «Оранта» посідає лідерські позиції за страховими платежами в 11 регіонах України за підсумками 1кварталу 2013 року. Дані були представлені в рамках регулярного рейтингу страховиків, проведеного журналом Іншуранс ТОП та проектом «Іншуранс ТОП. Регіони».

   НАСК «Оранта» посіла першу позицію серед страховиків в наступних областях: Вінницька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Хмельницька, Херсонська і Чернігівська області.

   Крім того, за результатами опублікованого в «Insurance TOP» дослідження «Топ на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту на 31.03.2013 р.», НАСК «Оранта» посіла першу позицію, зібравши 69 065,1 тис. грн. страхових платежів, і більш ніж на 20 000 тис. грн перевищивши показник найближчого конкурента в даній рейтинговій таблиці.

   Варто відзначити, що НАСК «Оранта» є незмінним лідером «автоцивілки» з моменту введення в дію Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

КОМЕНТАРІ (0)