Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації З травня по жовтень НАСК "Оранта" проводить акцію "Дачник-2013"

З травня по жовтень НАСК "Оранта" проводить акцію "Дачник-2013"

03.06.2013
НАСК "ОРАНТА"

   Акційна страхова програма "Дачник-2013" з 1 травня по 31 жовтня пропонує добровільне страхування будинків, в яких постійно не проживають (садові, дачні будинки) та рухомого майна, а також добровільне страхування від нещасного випадку фізичних осіб.

   За умовами акції на страхування приймаються як житлові (дача) так і господарські будинки та споруди, а також рухоме майно, що в них знаходиться (меблі та інші предмети інтер’єру, побутова та електротехніка).

   Програмою «Дачник-2013» покриваються найбільш вірогідні на даний час страхові ризики, такі як: вогонь, стихійні явища, вплив рідини, протиправні дії третіх осіб, крадіжка, наїзд транспортного засобу.

   Застрахованою особою за даною Програмою може бути дієздатна фізична особа, вік якої на момент укладення договору становить менше 70 років. Мінімальні страхові суми щодо страхування майна складають для садового, дачного будинку – 10 000,00 грн., для господарських будівель та споруд – 1 000,00 грн.,  для рухомого майна – 3 000,00 грн.(включаючи майно, яке знаходиться як в будинку так і в господарських будівлях). Щодо страхування від нещасного випадку мінімальна страхова сума становить 2 000,00 грн. Термін дії договору – один рік.

   Страхувальник має можливість сплатити страховий платіж за договором як одноразово, так і 2-4 частинами. За умови страхування від нещасного випадку членів однієї родини застосовуються знижувальні коефіцієнти в залежності від кількості застрахованих членів родини.

   Разом з тим, виплата страхового відшкодування здійснюється навіть у випадках порушення страхувальником умов пожежної й охоронної безпеки, що призвело до загибелі, пошкодження чи втрати застрахованого майна, а також у випадку якщо слідчими органами відмовлено у порушенні кримінальної справи або порушену кримінальну справу закрито через відсутність складу злочину за ризиком викрадення майна, пошкодження чи знищення його внаслідок дій третіх осіб.

   «В цьому році акція «Дачник-2013» набула особливого значення. Вона була розроблена спільно з Товариством садівників та огородників України і враховує головні потреби дачників у забезпеченні необхідного захисту.  Актуальність програми обумовлюється й тим, що наявність в країні криміногенної ситуації, яку значно посилила фінансово-економічна криза, спонукає дачників заздалегідь потурбуватись про своє майно, враховуючи ті обставини, що залишається воно без нагляду досить тривалий час. Основна маса людей, які купують поліс за акційною програмою «Дачник» вже не перший рік страхуються в «Оранті». Цього року ми можемо запропонувати страхувальникам додаткову опцію – страхування рухомого майна не лише в житлових, а ще й в господарських будівлях» – прокоментувала умови акції Марина НИКИФОРОВА –директор Департаменту організації агентських продажів НАСК «Оранта».

КОМЕНТАРІ (0)