Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» вдруге названа абсолютним «Фаворитом успіху» серед страхових компаній України

НАСК «Оранта» вдруге названа абсолютним «Фаворитом успіху» серед страхових компаній України

05.06.2013
НАСК "ОРАНТА"

   Відповідно до результатів рейтингового дослідження Конкурсу торгових марок «Фаворити успіху» в Україні за підсумками 2012 р., НАСК «Оранта» посіла перше місце в рейтингу і отримала статус переможця «Абсолютний Фаворит Успіху» у номінації «Страхова компанія» категорії «Послуги / Фінансові послуги». Аудит результатів дослідження проведено маркетинговою дослідною компанією In-Mind та Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС). Варто відзначити, що дану почесну нагороду компанія отримує вже вдруге - за результатами дослідження за 2011 рік НАСК «Оранта» також посіла перше місце в рейтингу і отримала статус переможця «Абсолютний Фаворит Успіху» у травні минулого року.

   Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» є публічним суспільно корисним конкурсом, який проводиться в Україні щорічно з 2003 року з метою визначення кращих і найбільш затребуваних споживачами товарів і послуг для стимулювання їх подальшого розвитку та підвищення рівня довіри до обраних споживачами торгових марок.

   Методологія конкурсу заснована на щорічному вивченні громадських уподобань щодо різноманітних пропозицій ринку шляхом проведення публічного рейтингового дослідження загальнонаціонального масштабу, яке охоплює практично всі сфери життя українців і всі основні категорії споживчого ринку товарів і послуг.

   Переможці конкурсу ? торгові марки, які посіли перше місце у відкритому рейтингу, ? визначаються на підставі оцінок, отриманих у результаті опитування трьох груп респондентів: провідних галузевих фахівців (Експертів), публічних і відомих людей (Лідерів громадської думки) і безпосередньо Споживачів, які висловлюють свою довіру до ТМ шляхом інтернет-голосування на веб-сайті конкурсу www.FAVOR.com.ua.

   Ювілейна десята урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху–2012» відбулася 29 травня в Києві. У святковій атмосфері було названо кращі торгові марки товарів та послуг України, а також найулюбленіших українських представників шоу-бізнесу, обраних громадськістю за підсумками публічного голосування, що проводилося протягом усього 2012 року. Вітали переможців знаменитості та галузеві експерти конкурсу, професіонали різних напрямків споживчого ринку та лідери громадської думки.

   У свою чергу організатори конкурсу висловили подяку всім респондентам опитувань, учасникам експертних журі: «Спасибі всім, хто знайшов час і натхнення взяти участь у визначенні Фаворитів. Саме завдяки вашу думку громадськості стали відомі найбільш популярні торгові марки 2012 року, які будуть рекомендуватися в якості найкращого вибору і в новому, 2013 році і надалі», - зазначив керівник конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов. - «Переможцями рейтингу щорічно стають номінанти, які отримали найбільшу довіру і підтримку українців протягом усього року. Рейтинги, отримані за результатами опитувань, відображають реальні споживчі переваги і показують динаміку змін смаків громадськості. Лідери рейтингу - «Фаворити Успіху» - це завжди безперечно найкращі і найбільш якісні торгові марки в своєму ринковому сегменті, що підтверджується масштабною підтримкою з боку громадськості, яка є найбільш важливою рекомендацією для тих, хто завжди прагне брати від життя тільки найкраще!».

   Упродовж десяти років конкурс «Фаворити успіху» дотримується обраної місії та робить світ товарів та послуг зрозумілішим для споживача й надає споживачам необхідну інформацію для свідомого вибору, заснованого на рекомендаціях інших учасників голосування, а також думках експертів та лідерів громадської думки.

КОМЕНТАРІ (0)