Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК "Оранта" провела нараду з начальниками відділень компанії

НАСК "Оранта" провела нараду з начальниками відділень компанії

18.06.2013
НАСК "ОРАНТА"
?

   14 червня 2013 року в Києві відбулася нарада з начальниками відділень НАСК «Оранта», які досягли найкращих результатів роботи у І кварталі 2013 року. Цей захід проведено відповідно до плану роботи Правління НАСК «Оранта» на 2013 рік з метою підвищення ефективності та координації діяльності підрозділів Компанії. Зазвичай такі наради проводилися представниками Головного офісу Компанії в регіонах. Відмінність цього заходу в тому, що керівників відділень запросили до Києва. На нараду було запрошено керівників найефективніших відділень із кожної регіональної дирекції.

   Із вступним словом до учасників наради звернувся заступник Голови Правління Олександр РОЗГОН. Він, зокрема, подякував начальникам відділень за ефективну і вдалу організацію роботи ввірених їм підрозділів, адже на нараду зібралися керівники справді найкращих із них. Олександр РОЗГОН також виступив з доповіддю на головну тему, якій і присвячувалась нарада, — «Про основні результати роботи Компанії у І кварталі 2013 року та завдання на ІІ квартал 2013 року».

   Надзвичайно важливе на сьогодні для Компанії питання — принципи бюджетування структурних підрозділів у 2013 році та фінансування витрат відділень — поклала в основу свого виступу заступник Голови Правління НАСК «Оранта» Людмила Іваніна.

   Питання організації роботи агентської мережі та організації роботи зі страхування висвітлили у своїх презентаціях керивники відповідних Департаментів Юлія СЕРЕДНИЦЬКА та Валентина БОБРОВНИК.
У режимі запитань і відповідей учасники наради обговорили з керівниками Компанії найбільш актуальні питання роботи, після чого для начальників найкращих відділень була організована екскурсія до національного заповідника «Софія Київська».

КОМЕНТАРІ (0)