Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» підтримала зустріч лідерів бізнесу з Борисом Візіровим в Європейській Бізнес Асоціації

НАСК «Оранта» підтримала зустріч лідерів бізнесу з Борисом Візіровим в Європейській Бізнес Асоціації

20.06.2013
НАСК "ОРАНТА"

   18 червня Європейська Бізнес Асоціація за ініціативи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг та за підтримки Української Федерації Убезпечення провела загальну зустріч з Борисом Візіровим, Головою Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України. НАСК «Оранта» підтримала цю важливу ініціативу, виступивши спонсором зустрічі разом з чотирма іншими страховиками-членами УФУ.

   Бізнес-зустріч відбулась у форматі живого, відкритого діалогу Голови Нацкомфінпослуг Бориса Візірова з учасниками ринку та лідерами бізнесу – представниками компаній, що входять до складу ЄБА, керівниками банків, страхових компаній, кредитних спілок. Під час діалогу, була зосереджена увага на ключових моментах, які цікавлять ринок.

   Під час зустрічі велось активне спілкування з ключових питань щодо особливостей державного фінансового контролю та моніторингу, а також порядку державного регулювання фінансових організацій в Україні. Зокрема, були обговорені важливі питання стосовно майбутніх планів державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

   «Я переконаний, що відкритий діалог Регулятора з учасниками ринку – найважливіша складова для розбудови та гармонійного і продуктивного функціонування фінансового сектору держави, важливий елемент законотворчих процесів » - зазначив Борис Візіров.

   Відповідаючи на поставленні питання, Борис Візіров розказав про плани щодо державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг, виразив надію стосовно швидкого прийняття змін до Закону України «Про страхування», загострив увагу на питанні регулювання та нагляду кредитних союзів, поділився ідеями щодо налагодження функціонування обов’язкового медичного страхування в Україні, та обов’язкового страхування лікарів.

   В кінці зустрічі Голова Нацкомфінпослуг Борис Візіров висловив надію, що такі зустрічі будуть відбуватись регулярно, а також нагадав, що головним завданням Комісії - є захист прав споживачів та учасників ринку, тому Регулятор завжди відкритий для активного діалогу з учасниками ринку.

   НАСК «Оранта» була прийнята в склад Європейської Бізнес Асоціації в 2009 році, та є повним членом організації.

КОМЕНТАРІ (0)