Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» перевиконала план «Весняної акції»

НАСК «Оранта» перевиконала план «Весняної акції»

01.07.2013
НАСК "ОРАНТА"

   У період з 1 лютого по 31 травня поточного року НАСК «Оранта» провела традиційну «Весняну акцію» по страхуванню від нещасного випадку. Для клієнтів компанії акція надавала доступну можливість захистити себе від наслідків нещасних випадків.

   Найбільш успішні результати продемонстрували ТЕРНОПІЛЬСЬКА і ПОЛТАВСЬКА обласні та Севастопольська міська дирекції, зібравши більш ніж по 150% від планового завдання. За трійкою лідерів слідує КІРОВОГРАДСЬКА обласна дирекція з більш 140% виконання планового завдання. ЗАКАРПАТСЬКА і МИКОЛАЇВСЬКА обласні дирекції мають у своєму активі більш ніж по 126% виконання акційного завдання. Зі значним перевиконанням спрацювали КИЇВСЬКА (більше 117%), Чернігівській (більше 115%), ЛУГАНСЬКА (більше 112%) і СУМСЬКА (більше 110%) обласні та МАРІУПОЛЬСЬКА міська (близько 115%) дирекції.

   Нагадаємо, що «Весняна акція» від «Оранти» щорічно пропонує страховий захист для всієї родини. Страховий продукт «Оберіг» надає варіанти страхування, які зможуть компенсувати витрати на лікування травм, отриманих в результаті нещасного випадку. За програмою «Оберіг» страхувальником може бути фізична особа у віці від 1 до 70 років або юридична особа. Страхувальник може обрати один з двох варіантів програми з різними наборами ризиків, що стосуються життя та здоров'я. Розширений варіант захисту додатково компенсує тимчасову втрату працездатності (при лікуванні в умовах стаціонару).

   Страховий захист в межах від 5000 до 50000 грн. розрахована на будь-яку людину у віці від 1-го до 70-ти років (включно). Особливе значення такий поліс має для людей, які займаються будь-яким видом спорту, покликані в армію чи служать за контрактом. Страхові тарифи для різних категорій страхувальників залежать від ступеня ризику. Варто зазначити, що під час «Весняної акції» умови страхування від нещасного випадку є найбільш вигідними для страхувальників.

КОМЕНТАРІ (0)