Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» підбила попередні підсумки акції з укладання договорів страхування за програмами «У відпустку — з «Орантою» та «Здоровий відпочинок»

НАСК «Оранта» підбила попередні підсумки акції з укладання договорів страхування за програмами «У відпустку — з «Орантою» та «Здоровий відпочинок»

17.07.2013
НАСК "ОРАНТА"

   Уже півтора місяця триває акція з укладання договорів страхування за програмами «У відпустку — з «Орантою» та «Здоровий відпочинок» на вигідних для страхувальників умовах. За цей час укладено майже 2 500 договорів страхування з фізичними особами та 21 договір з юридичними особами — за програмою «Здоровий відпочинок».

   Станом на 15 липня лідирують Київська, Сумська та Херсонська обласні дирекції. Найкращою дирекцією визнано Київську обласну дирекцію за найактивнішу участь всіх відділень в укладанні акційних договорів страхування за програмою «У відпустку — з «Орантою». Обрано також найкращі підрозділи компанії з укладання договорів страхування за цією програмою: апарат Севастопольської дирекції, Коростишівське відділення Житомирської обласної дирекції, Переяслав-Хмельницьке відділення Київської обласної дирекції, Васильківське відділення Київської обласної дирекції, Скадовське відділення Херсонської обласної дирекції, Охтирське відділення Сумської обласної дирекції, Бориспільське відділення Київської обласної дирекції, Буринське відділення Сумської обласної дирекції, Стаханівське міське відділення-1 Луганської обласної дирекції, Смілянське відділення Черкаської обласної дирекції, Солонянське відділення Дніпропетровської обласної дирекції, Сторожинецьке відділення Чернівецької обласної дирекції, Вишгородське відділення Київської обласної дирекції.

   Кращою дирекцією з укладання акційних договорів страхування за програмою «Здоровий відпочинок» визнано Херсонську обласну дирекцію за забезпечення найбільших надходжень страхових платежів за програмою «Здоровий відпочинок». Кращим відділенням визнано Генічеське відділення Херсонської обласної дирекції.

КОМЕНТАРІ (0)