Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» отримала подяку за страхування космічного апарата «Телком-3»

НАСК «Оранта» отримала подяку за страхування космічного апарата «Телком-3»

25.07.2013
НАСК "ОРАНТА"

   НАСК «Оранта» отримала офіційний лист подяки від ТОВ «Страховий Брокер «Аероспейс Іншуренс Брокер» за співпрацю та повне виконання взятих на себе договірних зобов'язань з виплати частини страхового відшкодування за фактом загибелі космічного апарату «Телком-3».

   «Ми високо цінуємо роботу з таким надійним партнером як НАСК «Оранта», віримо у збереження сформованих ділових і дружніх відносин і сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю. Ми очікуємо, що в найближчому майбутньому НАСК «Оранта» отримає ліцензію на обов'язкове страхування об'єктів космічної діяльності і зможе пріянять участь у страхуванні ракети-носія «Циклон-4»», - повідомив у листі подяки директор ТОВ «Страховий Брокер «Аероспейс Іншуренс Брокер» О.М. Копитов.

   Нагадаємо, що запуск індонезійського телекомунікаційного космічного апарату «TELKOM-3» виробництва ВАТ «Інформаційні супутникові системи» ім. академіка М.Ф. Решетньова на базі платформи «Експрес-1000Н» був проведений 6 серпня 2012 на ракеті-носії «Протон-М» розгінним блоком «Бриз-М». Проте в результаті нештатної роботи розгінного блоку «Бриз-М» супутник не доставили на розрахункову орбіту.

   Супутник призначався для надання послуг телефонного зв'язку та забезпечення телевізійного мовлення в Індонезії та Індокитаї. Даний ризик був розміщений на українському ринку страховим брокером ТОВ «Страховий брокер «Аероспейс Іншуренс Брокер», який є спеціалізованим брокером у сфері страхування космічних ризиків. З української сторони у перестрахуванні взяли участь 11 страхових компаній, у тому числі НАСК «Оранта».

КОМЕНТАРІ (0)