Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» поздоровила педагогічні колективи й учнів з початком нового навчального року і оголосила акцію зі страхування дітей та учнівської молоді від нещасного випадку

НАСК «Оранта» поздоровила педагогічні колективи й учнів з початком нового навчального року і оголосила акцію зі страхування дітей та учнівської молоді від нещасного випадку

22.08.2013
НАСК "ОРАНТА"

   Уже багато років поспіль з початком навчального року НАСК «Оранта» оголошує акцію зі страхування дітей та учнівської молоді від нещасного випадку «Діти — наше майбутнє».

   Травматизм серед школярів залишається однією з глобальних проблем. Основний чинник травматизму дорослих і дітей — дорожньо-транспортні аварії, кількість яких через збільшення транспортних потоків і пожвавлення дорожнього руху, на жаль, зростає. Рухливість і непосидючість дітей, безнаглядність дорогою до навчального закладу та після закінчення уроків, а також недисциплінованість і необачність деяких водіїв транспортних засобів стають причинами аварій. Не рідкість і травмування школярів під час перерв, рухливих ігор на свіжому повітрі, зокрема, на уроках фізкультури. Нещасний випадок, крім того, що завдає страждань як потерпілому, так і його батькам, стає відчутним ударом по сімейному бюджету, а договір страхування від нещасного випадку допоможе батькам застрахованої дитини компенсувати витрати на лікування.

   Тому «Оранта» пропонує страхувати дітей від нещасного випадку за помірну ціну на умовах акції «Діти — наше майбутнє». Вартість договору страхування при страховій сумі 5 000 грн. залежно від обраного варіанту може становити від 24 до 33,5 грн. на одного застрахованого.

   Страхувальником може виступати юридична або дієздатна фізична особа. Договір страхування може бути індивідуальний або груповий. На умовах програми можуть бути застраховані фізичні особи віком від 3 до 21 років, що відвідують дошкільні та шкільні навчальні заклади, учні середніх та студенти вищих навчальних закладів.

   Умови програми поширюються також на викладачів дошкільних, шкільних, середніх та вищих навчальних закладів віком до 70 років, якщо страхуванню підлягають вихованці цих закладів.

   Акція триває з 1 вересня до 31 грудня 2013 року.

 

КОМЕНТАРІ (0)