Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта » провела захід для журналістів у Севастополі

НАСК «Оранта » провела захід для журналістів у Севастополі

29.08.2013
НАСК "ОРАНТА"

   У період з 22 по 27 серпня НАСК «Оранта » вже вчетверте організувала інформаційно - розважальний тур для журналістів провідних фінансових ЗМІ в м. Севастополь.

   Щорічні поїздки в одну з регіональних дирекцій компанії дозволяють журналістам дізнатися з перших рук про особливості страхування в тому чи іншому регіоні країни , а крім того , ближче познайомитися з традиціями та звичаями області і в цілому краще пізнати Україну. Даний проект проводиться в рамках програми лояльності компанії до засобів масової інформації. Учасники подорожі поєднали активну екскурсійну програму по визначних пам'ятках Севастополя і околиць області та професійне спілкування з керівництвом Севастопольської міської дирекції НАСК «Оранта».

   Під час подорожі група відвідала пам'ятник природи і національний заказник Мис Фіолент, де учасники прес-туру змогли скупатися в кристально чистих водах Яшмового пляжу, одного з найвідоміших в Криму, що славиться чистотою води. Не обійшлося і без екскурсії в національний заповідник Херсонес Таврійський, заснований древніми греками на Гераклейському півострові південно-західного узбережжя Криму.

   Програма візиту була організована директором Севастопольської міської дирекції НАСК «Оранта » Олегом ОЩИПКОМ та прес-службою компанії.

   Нагадаємо , що аналогічний тур для журналістів фінансових ЗМІ в 2010 році НАСК «Оранта» організувала в Одеській області, в 2011 році - на південному узбережжі Криму, а в 2012 році - в Івано-Франківській області. Традиція проведення подібних прес-турів є частиною стратегії корпоративних комунікацій НАСК «Оранта », спрямованої на максимальну відкритість і публічність компанії, а також на постійний розвиток зв'язків з громадськістю.

КОМЕНТАРІ (0)