Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» провела збори начальників відділень компанії

НАСК «Оранта» провела збори начальників відділень компанії

16.09.2013
НАСК "ОРАНТА"

   З 5 по 6 вересня в місті Алушта (АР Крим) на території Олімпійського навчально-спортивного центру «Спартак» відбулася нарада керівництва НАСК «Оранта» з начальниками відділень, які досягли найкращих результатів роботи у другому кварталі поточного року.

   Темою наради було розгляд результатів роботи Компанії у другому кварталі 2013 року.

   З вітальним словом до учасників звернувся заступник Голови Правління Олександр Розгон. У ході виступу він детально висвітлив присутнім ситуацію на ринку страхування, а також місце і роль Компанії в ринку на поточний момент.

   З презентацією фінансово-економічних аналітичних даних і досліджень щодо діяльності відділень Компанії у другому кварталі поточного року виступила заступник Голови Правління Людмила Іваніна.

   Змістовною і практичною була доповідь директора департаменту організації агентських продажів - Марини Никифорової про організацію роботи агентської мережі. У ході презентації пані Никифорова детально висвітлила питання технік по збільшенню продажів на реальних прикладах відділень, керівники яких були присутні на засіданні.

   Проблемні питання організації регіональних продажів детально висвітлила директор профільного департаменту Валентина Бобровник. Особливу увагу було звернуто на необхідність посилення контролю за рухом і заповненням бланків суворої звітності.

   На завершення заходу пройшла сесія питань і відповідей, в ході якої всі учасники змогли уточнити додаткову інформацію по своїх напрямках, а також поділитися корисним досвідом і почути думку керівництва Компанії з ключових питань організації діяльності .

 

КОМЕНТАРІ (0)