Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» пропонує два поліси в одному в рамках програми + КАСКО

НАСК «Оранта» пропонує два поліси в одному в рамках програми + КАСКО

24.09.2013
НАСК "ОРАНТА"

   НАСК «Оранта» пропонує своїм страхувальникам економну програму страхування автотранспорту «+КАСКО». Ця програма є вдалим доповненням до полісу обов’язкового страхування відповідальності власників автотранспорту.

   Купуючи поліс «автоцивілки», автомобіліст гарантує захист фінансових інтересів третіх осіб, а саме  власників автомобілів, які не є винними у ДТП. Але варто подумати і про свій автомобіль, якій також буде пошкоджений під час аварії. Ціна такого «додаткового» полісу «+каско» суттєво менше, ніж у полісу повного каско.

   Наприклад, вартість страховки для автомобілів з об’ємом двигуна 1600 куб. см. у більшості обласних центрів та міст  України становить лише  815 гривень. А у маленьких містах, селищах та селах – лише 625 грн. Саме для автомобілістів у таких регіонах і призначена програма «+ каско». Зважаючи на те, що середня сума відшкодування по договорам каско в Україні сьогодні коливається в межах 10000 – 12000 гривень, запропонована полісом сума страхового покриття 50 000 гривень є достатньою для забезпечення вагомого фінансового захисту власника авто.

   «Деякі страхові компанії також пропонують подібні програми страхування каско, але реальні тарифи у відсотках в них дещо вище, а  граничні страхові суми передбачаються значно меншими, у межах 10000 гривень, що може зявитись замало, зважаючи на вартість запчастин на ремонтних та фарбувальних робіт, які на ринку тільки зростають», - розповіла про переваги програми «+КАСКО» директор Департаменту організації регіональних продажів Валентина БОБРОВНИК.

   Програма передбачає виплату відшкодування з урахуванням зносу деталей. Вартість робот оплачується повністю. Таким чином, для власників ТЗ, для яких вартість «повного каско» виходить за межі фінансових можливостей, поліс «+ каско» стає дійсним виходом з положення, здатним надати серйозну допомогу у відновленні автомобіля після ДТП.

КОМЕНТАРІ (0)