Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації «АХА Страхування» збільшує свій прибуток

«АХА Страхування» збільшує свій прибуток

01.11.2013
АТ «СК «АХА Страхування»

   За результатами своєї діяльності за 9 місяців 2013 року «АХА Страхування», один з лідерів українського страхового ринку, демонструє істотне зростання прибутку. Прибуток компанії (за МСФЗ) склав 29,5 млн. грн., що на 41% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року.

   У той же час обсяг виплат за цей період збільшився на 5% до 283 млн. грн. За 9 місяців 2013 року «АХА Страхування» одержала премії у розмірі 569 млн. грн. Істотне зростання премій спостерігається у секторах добровільного медичного страхування (+14%), туристичного страхування (+39%), а також  добровільної цивільної відповідальності (+27%). Премії за основним продуктом компанії КАСКО склали 371 млн. грн. (-4%).

   Продовжуючи підтримувати стратегію мультиканального розвитку, продажі через агентську мережу «АХА Страхування» збільшилися на 31%. Крім того, АХА демонструє значне зростання продажів через брокерський канал +259%.

   У рамках глобальної стратегії АХА з розвитку мульти-доступу (multi-access) і цифрового бізнесу (digital business) «АХА Страхування» - одна з перших українських страхових компаній, яка розвиває канал інтернет-продажів. Клієнти АХА можуть залишити свою заявку на придбання страхового полісу безпосередньо на сайті компанії, прорахувати вартість продукту, зареєструвати страховий випадок, а також здійснити черговий платіж.

   Кількома днями раніше материнська компанія СК «АХА Страхування» Група АХА (Франція) оприлюднила результати своєї діяльності. За підсумками 9 місяців 2013 року Група АХА, світовий лідер у сфері страхування та управління активами, демонструє стабільне зростання. Загальний дохід Групи збільшився на 3% і складає 69,5 млрд. євро. Доходи у сферах страхування майна, страхування відповідальності, а також управління активами зросли до  22,6 млрд. євро і 2,6 млрд. євро відповідно (+ 2% і +8%).

КОМЕНТАРІ (0)