Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» продовжить стабільну планову роботу під керівництвом тимчасового адміністратора

НАСК «Оранта» продовжить стабільну планову роботу під керівництвом тимчасового адміністратора

06.12.2013
НАСК "ОРАНТА"

   НАСК «Оранта» продовжить стабільну планову роботу та виконуватиме всі зобов’язання перед страхувальниками, контрагентами та персоналом компанії під керівництвом тимчасового адміністратора Олександра НАСТАСЕНКА. Робота тимчасового адміністратора в першу чергу спрямована на стабілізацію НАСК «Оранта» та покращення фінансових показників при збереженні ефективної щоденної роботи компанії. «Основне завдання тимчасової адміністрації - налагодження платіжної дисципліни, мобілізація ліквідних активів компанії для забезпечення платоспроможності, страхових резервів і в першу чергу виконання зобов'язань перед страхувальниками», - прокоментував тимчасовий адміністратор НАСК «Оранта» Олександр НАСТАСЕНКО.

   Сьогодні, 6 грудня вже відбулися робочі зустрічі пана НАСТАСЕНКА з директорами департаментів Головного офісу НАСК «Оранта» та селекторна нарада з директорами обласних дирекцій компанії. В ході нарад були обговорені нагальні робочі питання з приводу фінансування, виплат та інших першочергових завдань для розвитку компанії та вдосконалення її діяльності.

    «Ми продовжуємо безперебійну стабільну роботу компанії, виплати страхового відшкодування клієнтам – це наше першочергове завдання. Крім цього, хочу зазначити, що зміни в кадровому складі, які виникли внаслідок відсторонення Правління від керівництва НАСК «Оранта» ніяк не стосуються решти персоналу – працівникам не варто боятися скорочень, компанія продовжує працювати в плановому режимі з наголосом на ефективність. Оздоровлення страховика – наше спільне завдання, і я сподіваюся, що в недалекому майбутньому НАСК «Оранта» відновить свою лідерську позицію на страховому ринку України», - наголосив пан НАСТАСЕНКО. 

   В понеділок, 9 грудня в Головному офісі НАСК «Оранта» запланована зустріч тимчасового адміністратора з директорами обласних дирекцій компанії, під час якої будуть внесені узагальнені пропозиції директорів, обговорена та вироблена стратегія подальшої роботи та розвитку компанії.

   «Введення тимчасової адміністрації направлено виключно на поліпшення фінансового стану НАСК «Оранта», захист прав споживачів, а також підвищення ефективності роботи компанії. Безпосередня участь регулятора в щоденній роботі компанії покликана підвищити рівень довіри страхувальників не тільки до НАСК «Оранта», а й до всього страхового ринку України в цілому. При цьому робота тимчасової адміністрації жодним чином не призведе до скорочення штатної чисельності - навпроти, НАСК «Оранта» буде тільки зростати», - зазначила прес-служба компанії у повідомленні для ЗМІ.

   НАСК "Оранта" є правонаступницею Укрдержстраху, що засновано 25 листопада 1921 року. У 1993 році Укрдержстрах було перетворено у ВАТ "НАСК"Оранта"". Компанія має майже 800 структурних підрозділів та близько 7 тис. страхових агентів. За підсумками I півріччя 2013 НАСК «Оранта» залучила премій на 251 200 000 грн, виплати склали 33,8%.

 

КОМЕНТАРІ (0)