Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації У Києві відкрився Медичний центр «ІНГО»

У Києві відкрився Медичний центр «ІНГО»

21.01.2014
ПрАТ Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна»

   21 січня 2014 в Києві відбулося урочисте відкриття першого в Україні Медичного центру «ІНГО».

   Медичний центр призначений для надання послуг клієнтам, застрахованим за договорами добровільного медичного страхування (ДМС) в АСК «ІНГО Україна» та інших страхових компаніях, співробітникам корпоративних клієнтів МЦ «ІНГО». Також послугами центру зможуть скористатися всі бажаючі мешканці Києва.

   Медичний центр «ІНГО» – це поліклініка з сучасним лікувально-діагностичним обладнанням та штатом кваліфікованих фахівців з різних напрямків. Багатопрофільність центру дозволяє надати весь необхідний перелік медичних послуг в одному місці, а наявність відділення діагностики робить відвідування центру іще зручнішим для пацієнтів. Для зручності відвідувачів організовані комфортні зони очікування.

   У штаті Медичного центру «ІНГО» працюють висококваліфіковані фахівці всіх основних напрямків, які пройшли ретельний відбір. Медичний персонал центру мотивований на якість наданих послуг, і головний критерій якості при цьому – здоров'я пацієнта. Крім того, клієнти мають можливість отримати консультації у московських фахівців, що працюють в мережі клінік «Будь здоров!». Це стало можливим завдяки запровадженій інформаційній системі, що дозволяє проводити консультації з провідними фахівцями мережі.

   Медичний центр «ІНГО» приймає відвідувачів 7 днів на тиждень, з 08-00 до 21-00. Цілодобово працює травматологічний пункт. Також, за необхідності, клієнтам Медичного центру «ІНГО» може бути надана повноцінна амбулаторно-поліклінічна допомога на дому. Завдяки автоматизації роботи медустанови, черги в клініці мінімальні.

   Медичний центр «ІНГО» оснащений обладнанням останнього покоління від провідних світових виробників. Основний постачальник – американська корпорація General Electric, лідер своєї галузі.

   Вартість послуг у медичному центрі – цілком доступна для споживачів.

   Розташування Медичного центру «ІНГО» є іще однією його конкурентною перевагою. Медичний центр розташований на вул. Червоноармійській, між станціями метро «Льва Толстого» та «Олімпійська», а також має власну парковку для пацієнтів на 15 паркомісць.

   За даними експертів, ринок ДМС в Україні має високий потенціал зростання. Як зазначає Голова Правління АСК «ІНГО Україна» Ігор Гордієнко, рівень проникнення ДМС в Україні сьогодні становить 2-3%. При цьому, портфелі страхових компаній по ДМС на 95% складаються з договорів корпоративного страхування. Водночас, темпи зростання ринку ДМС в 2013 році склали близько 15%, і за прогнозами пана Гордієнка, залишаться на тому ж рівні і в 2014 році. Все частіше медичне страхування стає частиною соціального пакету роботодавців, і ця тенденція викликає оптимізм.

   АСК «ІНГО Україна», як один із лідерів ринку ДМС в Україні, продовжує розвивати даний вид страхування, і відкриття Медичного центру «ІНГО» – важливий крок у цьому напрямку.

   «Бізнес-процеси Медичного центру «ІНГО» побудовані таким чином, щоб клієнт отримав якісну медичну допомогу, витративши на це мінімум часу. На це спрямована робота всього персоналу, яка контролюється і з боку експертів клініки, і з боку експертів страхової компанії «ІНГО Україна», – зазначає Генеральний директор Медичного центру «ІНГО» Сергій Джевага.

   Генеральний директор мережі клінік «Будь здоров» В'ячеслав Новіков акцентує на тому, що для успіху українського Медичного центру дуже важливо впровадження досвіду і стандартів якості російської мережі клінік «Будь здоров». «Успіх мережі клінік «Будь здоров» в Росії показав, що сучасні підходи до медичного обслуговування клієнтів ДМС дають прекрасні результати і затребувані клієнтами. Тепер ми переносимо накопичений досвід, підходи та стандарти в Україну. Ми впевнені, що розвиток Медичного центру «ІНГО», який сьогодні відкрився у Києві, буде успішним», – підкреслив пан Новіков.

   Після завершення спілкування спікерів з журналістами відбулося урочисте відкриття Медичного центру «ІНГО» та екскурсія по центру.

КОМЕНТАРІ (0)