Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» пропонує клієнтам популярну програму страхування майна

НАСК «Оранта» пропонує клієнтам популярну програму страхування майна

27.01.2014
НАСК "ОРАНТА"

   НАСК «Оранта» продовжує активний продаж полісів за програмою страхування майна та відповідальності власників житлових приміщень «Моя квартира». За програмою «Моя квартира» НАСК «Оранта» пропонує якісно, недорого, а головне у найкоротший термін застрахувати квартиру від найпоширеніших майнових ризиків, таких як вогонь, стихійні явища, вплив рідини, викрадення, наїзд транспортного засобу, ПДТО. Окрім майнових ризиків, договором передбачено страхування цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю та/або майну третіх осіб в внаслідок пожежі і задимлення, або залиття в результаті витікання рідини із систем, за умови якщо всі ці події відбулись за місцем страхування (на застрахованій території) з вини страхувальника.

   Програмою передбачено страхування житлового приміщення як в цілому, так і його частини, наприклад окремої кімнати. Житлове приміщення і страхова сума по ньому розподіляється на відповідні групи (з окремо визначеними страховими сумами у відсотковому значенні від страхової суми по житловому приміщенню), а саме конструктивні елементи (40%), інженерне обладнання (30%), оздоблення (30%). Окрім даного розподілу встановлюється страхова сума для конструктивних елементів, оздоблення, інженерного обладнання на окрему одиницю приміщення (кімната, коридор, кухня, туалет, ванна, побутові приміщення тощо) розраховується шляхом ділення страхової суми конструктивних елементів або оздоблення або інженерного обладнання на загальну площу застрахованого житлового приміщення і множення на площу окремої одиниці житлового приміщення. Також програмою передбачено страхування рухомого майна.

   Значною перевагою для клієнта є те, що майно приймається на страхування без огляду. Прийняття майна на страхування без огляду дає можливість реалізувати даний продукт без прив’язки до місця страхування, тобто будь-де і в будь-який час. Якщо клієнт забажає, страховик може запропонувати сплатити страховий платіж частинами.

КОМЕНТАРІ (0)