Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК "Оранта" підвела підсумки акції «Діти - наше майбутнє»

НАСК "Оранта" підвела підсумки акції «Діти - наше майбутнє»

04.02.2014
НАСК "ОРАНТА"

   НАСК «Оранта» підвела підсумки традиційної акції з укладання договорів страхування дітей та учнівської молоді від нещасних випадків «Діти ? наше майбутнє». Акція проходила в мережі НАСК «Оранта» з 1 вересня 2013 року.

   За підсумками акції 11 регіональних дирекцій НАСК «Оранта» виконали та перевиконали планове завдання з надходження страхових платежів за акційним видом страхування.

   За високий рівень організації, результативне проведення, виконання та перевиконання планового завдання акції із укладання договорів страхування  дітей  та  учнівської  молоді «Діти – наше майбутнє» та метою мотивації кращих продавців акційного продукту Компанії керівництво НАСК «Оранта» оголосило подяку Волинській (директор І. Гуль), Сумській (директор А. Картушина), Харківській (директор Д.Тарасенко), Херсонській (директор В.Дідух), Львівській (директор І.Клебан), Чернівецькій (директор В.Котелевській), Чернігівській (директор С.Кравчук), Луганській (в.о. директора І.Удовіченко), Київській (директор Ю.Куліш) обласним та Севастопольській (директор О.Ощипок), Маріупольській (директор О.Перегуда) міським дирекціям НАСК «Оранта». 

   На протязі вже семи років з вересня по січень НАСК «Оранта» проводить акцію з укладання договорів страхування дітей та молоді від нещасного випадку «Діти – наше майбутнє», це вже стало доброю традицією Компанії. Травматизм серед школярів – дуже актуальна проблема суспільства, про що свідчить той факт, що за 2013 рік НАСК «Оранта» виплатила 1 250 тис гривень за ризиком «нещасний випадок». Тому однією з основних цілей акції «Діти – наше майбутнє» є донесення до кожної родини необхідності страхування. Результати акції підтверджують те, що свідомість суспільства відносно страхування поступово збільшується.

 

КОМЕНТАРІ (0)