Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації Розпочато традиційну акцію НАСК «Оранта» «Діти – наше майбутнє»

Розпочато традиційну акцію НАСК «Оранта» «Діти – наше майбутнє»

01.09.2014
НАСК "ОРАНТА"

   Дев'ятий рік поспіль НАСК «Оранта» оголошує про початок своєї акції зі страхування дітей та молоді нашої країни «Діти - наше майбутнє». Акція стала своєрідною візитною карткою Компанії і з року в рік підтверджує свою популярність. Число застрахованих дітей та молоді щорічно становить від 75 до 100 тис. осіб.

   Під час проведення акції вартість страхових полісів для учасників акції знижується. При цьому Компанія постійно розширює коло осіб, на які поширюються її умови. Якщо кілька років тому вона охоплювала тільки школярів, то сьогодні на її умовах можуть бути застраховані як діточки, починаючи з трьох років, які відвідують дитячі садки, так і студенти вищих навчальних закладів. Крім того, якщо в дитячому садку, в школі або ВНЗ є застраховані діти або молоді люди, то умови акції поширюються на вихователів та педагогів цих установ.

   «Оранта» пропонує не просто страхування на випадок побутових травм дитини, отриманих нею під час перебування в школі або на вулиці (страхове покриття надається цілодобово), а й у випадках занять будь-якими видами спорту, в тому числі і екстремальними.

   Акція «Діти - наше майбутнє» стала традиційною, а, як відомо, традиція є свідченням незмінності і стійкості. У повній мірі це відноситься і до «Оранти», яка майже 93 роки надає страхові послуги українцям, забезпечуючи захист їхнього добробуту від негативних наслідків впливу природних і людських чинників. Не секрет, що нещасний випадок не просто приносить моральні страждання потерпілому та його рідним, а й може завдати істотного удару по сімейному бюджету.

   Виплати дітям, застрахованим в ході акції та постраждалим від нещасних випадків, тільки в 2013 році склали 950 тис. гривень. Це ще одне свідчення, що НАСК «Оранта» продовжує і продовжуватиме виконувати свою найважливішу соціальну місію у відповідності із своїм девізом «Оранта оберігає Україну».

КОМЕНТАРІ (0)