Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК "Оранта" зберігає лідируючі позиції на ринку обов'язкового страхування відповідальності власників автомобілів

НАСК "Оранта" зберігає лідируючі позиції на ринку обов'язкового страхування відповідальності власників автомобілів

19.09.2014
НАСК "ОРАНТА"

   У 2014 році експерти відзначили тенденцію до зменшення обсягів страхування по лінії ОСЦПВВНТЗ в Україні, і це, в принципі, природне явище в складній суспільно-політичній ситуації в країні. Причинами деякого згортання ринку «автоцивілки» стало і зменшення кількості продаваних автомобілів, і зростання вартості палива, і військово-політична ситуація, яка склалася на сьогоднішній день.

   Проте, обов'язкове страхування відповідальності автовласників продовжує залишатися важливим економічним   і правовим інститутом, який забезпечує компенсацію матеріальних втрат учасникам дорожнього руху, постраждалим з його власної вини.

   Не менш важливе значення поліс обов'язкового страхування має і для винуватців ДТП, оскільки необхідність розплачуватися за наслідки аварії з власної кишені, без допомоги страховиків, може виявитися для них непосильним фінансовим тягарем.

   НАСК «Оранта» традиційно, протягом багатьох років займає лідируючу позицію на українському страховому ринку як за кількістю укладених щорічно договорів ОСЦПВВНТЗ, так і за сумами виплат за цим видом страхування.

   У першій половині 2014 року Компанія укладала понад 80 тис. договорів «автоцивілки» на місяць, і виплачувала щомісяця близько 6,3 млн. гривень страхового відшкодування по даному виду страхування. У наступні місяці обсяги компенсацій зростали - в липні було виплачено 7,7 млн. гривень, в серпні - 6,8 млн. гривень. За першу половину вересня вже продано 26 тис полісів «автоцивілки» та виплачено 3,7 млн. гривень страхових відшкодувань власникам пошкоджених машин та постраждалим при ДТП громадянам. Якщо взяти до уваги, що середньостатистичний розмір відшкодування на українському страховому ринку складає приблизно 8000-9000 гривень, це означає, що кожного місяця 800 – 900 осіб одержують страхову допомогу від «Оранти».

   Завдяки наявності розгалуженої мережі відділень і точок продажів, що забезпечує жителям України легкий доступ до наймасовішого виду страхових послуг, НАСК «Оранта» продовжує впевнено лідирувати на ринку обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів.

КОМЕНТАРІ (0)