Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації «АХА Страхування» виплатила більше 36,3 млн. грн. у вересні

«АХА Страхування» виплатила більше 36,3 млн. грн. у вересні

14.10.2014
АТ «СК «АХА Страхування»

   «АХА Страхування» у вересні виплатила своїм клієнтам більше 36,3 млн. грн., врегулювавши при цьому 3 471 страховий випадок.

   Найбільші виплати за цей період припали на страхування КАСКО. За 2 222 страховими подіями АХА виплатила понад 25 млн. грн. Виплати по ОСЦПВ у вересні місяці склали 4 млн. 294 тис. грн., а з медичного страхування - 1 млн.    789 тис. грн.

   «Незважаючи на загальне падіння зібраних премій на страховому ринку, показник виплат в «АХА Страхування» продовжує залишатися на високому рівні, в черговий раз, підтверджуючи платоспроможність і надійність страховика, зважену внутрішню політику щодо диверсифікації ризиків», - коментує перший віце-президент «АХА Страхування» Андрій Перетяжко.

   Підтримка високого рівня задоволеності клієнтів та високий рівень обслуговування - основні напрямки діяльності АХА в усьому світі та в Україні.

   Середній термін врегулювання збитків по КАСКО в АХА становить 15 календарних днів. Руслан Грабко, заступник віце-президента з операційної діяльності «АХА Страхування» додає: «Для клієнтів АХА - це чесний і зрозумілий термін. Від моменту дзвінка на гарячу лінію до надходження коштів на розрахунковий рахунок СТО, який статистично включає в себе очікування візиту клієнта на СТО, дефектовку автомобіля та підготовку рахунку майстрами СТО, очікування відповіді від банку, якщо автомобіль в заставі».

   «Саме завдяки нашій злагодженій роботі, в центрі якої знаходиться клієнт, рівень задоволеності клієнтів обслуговуванням в АХА становить 93%.», - пояснює Перетяжко.

КОМЕНТАРІ (0)