Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації Весняна акція «Оберіг»

Весняна акція «Оберіг»

01.02.2015
НАСК "ОРАНТА"

    Не зважаючи на те, який спосіб життя веде людина, чи займається вона спортом, любить подорожувати, або ж, навпаки, -  веде малорухливий спосіб життя, більшість часу проводячи в офісі, кожного без винятку може спіткати вірогідність настання нещасного випадку.

   Весняна акція «Оберіг» пропонує варіанти страхування, які зможуть компенсувати  витрати на лікування травм, отриманих в результаті нещасного випадку: оплата медикаментів, послуг лікарів, реабілітація та інше.

   При виборі розширеного варіанту захисту  НАСК «Оранта» компенсує витрати на лікування в умовах стаціонару.
Страховий захист у межах від 5 000 до 50 000 грн. може отримати будь-яка особа віком від 1 до 65 років.

   Якщо Ви чи Ваші діти займаєтесь будь-яким видом спорту, то Вам варто придбати страховий поліс «Оберіг», який передбачає компенсацію витрат на лікування травм, отриманих під час занять спортом.

   Завдяки придбанню страхового полісу  «Оберіг» у період дії Весняної акції Ви зможете уникнути надмірних трат на лікування та реабілітацію після травми.
 

    Для юридичних осіб «Оранта» пропонує програму страхування  працівників від нещасного випадку, що покращить соціальний пакет підприємства і тим самим підвищить лояльність працівників до роботодавця та сприятиме підтримці позитивного іміджу підприємства.

    Завдяки гарному соціальному пакету  підприємство стає більш конкурентоспроможним на ринку праці.

    Страхування персоналу від нещасного випадку - це ще один доказ репутації сумлінного роботодавця й дбайливого господаря.

   Цей вид страхування  стає популярним і може стати важливою частиною соціального пакету, який Ваше підприємство надасть  своїм співробітникам. Це необхідно не тільки працівникам, але й роботодавцеві.

   Акція триватиме з 1 лютого по 31 травня 2015 року.
 

   Детальніше дізнатися про умови «Весняної акції» ви можете за телефоном гарячої лінії  0 800 50 05 05 або у будь-якому відділенні НАСК «Оранта»

КОМЕНТАРІ (0)