Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації Студенти юридичного факультету Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана проходять переддипломну практику в НАСК «Оранта»

Студенти юридичного факультету Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана проходять переддипломну практику в НАСК «Оранта»

06.02.2015
НАСК "ОРАНТА"

   СК «Оранта» надає можливість студентам ВУЗів проходити переддипломну практику в офісах Компанії. Закріпити і систематизувати набуті у навчальному закладі знання й отримати свій перший професійний досвід важливо на базі великої системної компанії, в якій задіяні багато бізнес-процесів. Це дозволить студентам максимально зануритись у реальну роботу, розкрити свій потенціал, ознайомитись з об’ємом обов’язків і повноважень, які допоможуть їм на майбутньому місці роботи.

   Під час проходження переддипломної практики в НАСК «Оранта» за студентами закріпляються куратори, які знайомлять їх із внутрішньою  нормативно-правовою  базою Компанії  та залучають їх до супроводження справ у судах, договірно-правовою роботою тощо. Отримані в НАСК «Оранта» знання і навички допоможуть краще адаптуватися у професійному середовищі та побудувати відносини, що стануть корисними у майбутній кар’єрі.

   Траплялися непоодинокі випадки, коли студенти, що гарно зарекомендували себе під час проходження практики, залишались працювати в «Оранті» на правах штатних працівників і досягали кар’єрного росту.

КОМЕНТАРІ (0)