Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації Відбулося засідання Наглядової ради НАСК «Оранта»

Відбулося засідання Наглядової ради НАСК «Оранта»

01.03.2015
НАСК "ОРАНТА"

   23 лютого 2015 року відбулося перше засідання Наглядової ради НАСК «Оранта» з часу обрання її нового складу  на позачергових Загальних зборах акціонерів 4 грудня 2014 року.

   На засіданні були прийняті рішення про призначення  члена Наглядової ради Копейчикова Максима Володимировича тимчасовим виконувачем обов’язків Голови Наглядової ради й обрання Шоста Костянтина Миколайовича (представника акціонера  - компанії Leoberg Holdings Limited) секретарем Наглядової ради НАСК «Оранта».

    Крім того, було прийнято рішення щодо підтвердження повноважень тимчасово виконуючого обов’язки Голови Правління Грищенка Валерія Михайловича до обрання Голови Правління Загальними зборами акціонерів.

    Наглядова рада ініціювала скликання чергових Загальних зборів акціонерів НАСК «Оранта» на 23 квітня 2015 року. Основні питання, які внесені до порядку денного чергових Загальних зборів, – це приведення Статуту Компанії у відповідність до Закону України «Про акціонерні товариства», а також затвердження річного звіту НАСК «Оранта», розподілення прибутків та збитків і розгляд звітів Наглядової ради, Ревізійної комісії та виконавчого органу Компанії.

   Окрема увага Наглядової ради була приділена розгляду питань з фінансово-господарської діяльності та розробці фінансової моделі Компанії на 2015 р. Було ініційовано створення робочої групи за участі членів Наглядової ради та керівництва Компанії для визначення основних напрямків фінансового моделювання та прогнозування ефекту від їх впровадження. Перше засідання робочої групи відбулося 27 лютого цього року.

КОМЕНТАРІ (0)