Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» проведе конференцію з кращими начальниками відділень за результатами роботи в І кварталі 2015 року

НАСК «Оранта» проведе конференцію з кращими начальниками відділень за результатами роботи в І кварталі 2015 року

26.03.2015
НАСК "ОРАНТА"

   Конференція відбудеться 22-24 квітня 2015 року в м. Кам’янець-Подільському. Даний захід заплановано в рамках відновлення традицій обміну досвідом серед начальників відділень різних областей України.

   Начальники відділень – це один з найцінніших людських ресурсів нашої компанії. На них лягає основний тягар організації практичної роботи з населенням, щоденна праця з підтримки, розвитку та контролю агентської мережі.

   Саме серед начальників відділень ми маємо значну кількість ветеранів «орантівської» команди, які всю свою трудову діяльність присвятили НАСК «Оранта». Вони користуються авторитетом у населених пунктах, де надають послуги страхування.

   Саме тому обмін досвідом між кращими з кращих працівників буде мати беззаперечний ефект, породить масу нових ідей, сприятиме подальшому вдосконаленню інструментарію роботи із страхувальниками.

   Впевнені, що наші кращі співробітники отримають задоволення від перебування та відпочинуть в славному мальовничому містечку Кам'янець-Подільському.

КОМЕНТАРІ (0)