Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації «АХА Страхування» пропонує своїм клієнтам пільгові умови на дострахування автомобілів

«АХА Страхування» пропонує своїм клієнтам пільгові умови на дострахування автомобілів

27.03.2015
АТ "Страхова компанія "AРКС"

    З 11 березня 2015 року «АХА Страхування» пропонує своїм клієнтам пільгові умови на дострахування автомобілів.

   У зв’язку зі стрімкою девальвацією гривні значно зросла вартість автомобілів та вартість їх ремонту в разі пошкодження.

    Незважаючи на підвищення цін та невідповідність страхової суми за договором КАСКО ринковій вартості авто на момент настання випадку, АХА не застосовує передбачене законодавством право пропорційної виплати при розрахунку страхового відшкодування та відшкодовує збитки внаслідок пошкоджень в повному обсязі згідно з рахунками  СТО.

    Згідно з умовами договору КАСКО, якщо при настанні страхового випадку вартість відновлення авто перевищує встановлений договором ліміт від вартості авто (страхової суми) на дату укладення договору (зазвичай 70%), страховий випадок кваліфікується як повне (тотальне) знищення транспортного засобу. Внаслідок зростання цін все частіше трапляються випадки, коли навіть при несуттєвих пошкодженнях вартість відновлення перевищує 70% від вартості авто (страхової суми) на дату укладення договору. В результаті транспортний засіб згідно з умовами договору визнається повністю знищеним.

    Які негативні наслідки це має для Страхувальників?

    При повному знищенні транспортного засобу страхове відшкодування згідно з умовами договору виплачується в розмірі страхової суми за вирахуванням вартості залишків автомобіля. І, так як вартість залишків автомобіля визначається на момент настання страхового випадку, то з урахуванням девальвації гривні вона може перевищити розмір страхової суми. В такому випадку страхове відшкодування не підлягає виплаті.

    Який вихід?

    Єдиним виходом із ситуації, що склалася, є дострахування транспортного засобу. Дострахування полягає в збільшенні страхової суми до рівня ринкової вартості автомобіля. При збільшенні страхової суми до ринкової вартості подібні ситуації не виникнуть і збитки будуть відшкодовані Страхувальнику в повному обсязі.

    Крім цього, дострахування забезпечує відшкодування реальних збитків в разі викрадення або повного знищення автомобіля.

    АХА завжди прагне вести бізнес відповідально і базувати відносини зі своїми клієнтами на засадах надійності, впевненості та довіри, усвідомлюючи свою соціальну відповідальність. Саме тому, зважаючи на складні соціально-економічні та фінансові умови, що склалися в Україні, АХА знову йде назустріч своїм клієнтам та надає значні пільги при здійсненні дострахування транспортних засобів.

    За детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до будь-якого представництва АХА.

КОМЕНТАРІ (0)