Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «Оранта» допомогає постраждалим у зоні АТО

НАСК «Оранта» допомогає постраждалим у зоні АТО

29.03.2015
НАСК "ОРАНТА"

   Сьогодні мало, хто з нас залишається байдужим до подій, що відбувається на сході країни і кожен, в силу своїх можливостей, намагається чимось допомогти нашим захисникам.

   Працівники головного офісу регулярно надають допомогу ліками, продуктами харчування, одягом пораненим солдатам, що знаходяться на лікуванні в м. Києві у Головному військовому госпіталі та в лікарні № 11.

   НАСК  «Оранта» прийняла рішення про надання благодійної допомоги Комунальному закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», м. Херсон, вул. Бєлінського, 6, шляхом закупівлі  для медичного закладу 2-х електрокардіографів «ЕКG100G» та монітору пацієнта «Prizm 3 ENST» для лікування військовослужбовців та інших постраждалих  у зоні  АТО.

    Колектив Миколаївської дирекції НАСК «Оранта» вкінці минулого року виступив з ініціативою перерахувати свій одноденний заробіток на придбання сучасного медичного устаткування - апарату біполярної коагуляції для використання в лікуванні військовослужбових, постраждалих в зоні проведення АТО.

КОМЕНТАРІ (0)