Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації «Оранта» набирає хід

«Оранта» набирає хід

06.04.2015
НАСК "ОРАНТА"

   Страховий ринок генерує різноманітну статистику, яка є досить цікавою для спеціалістів-страховиків та фінансових аналітиків. Але для пересічного страхувальника головне значення має показник того, як страхові компанії виконують свої зобов'язання з  врегулювання страхових випадків.

   В цьому відношенні досить красномовними є позитивні тенденції, які проявилися в НАСК «Оранта» на початку цього року. Цифри свідчать, що Компанія з місяця в місяць збільшує число врегульованих страхових випадків. Якщо в січні 2015 були проведені виплати за 887 заявами, то в лютому цей показник склав 1918, а в березні вже 2815 осіб отримали страхове відшкодування. В цілому в 1 кварталі 2015 р. кількість здійснених виплат на 1408 одиниць перевищила показник 1 кварталу попереднього року.

   Особливо динамічно відбувається розвиток процесу врегулювання в наймасовішому виді страхування - цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, де «Оранта» традиційно є лідером.

   Якщо в січні цього року було здійснено 485 виплат, в лютому їх було вже 1074, а в березні 1959 постраждалих власників автомобілів отримали страхове відшкодування від «Оранти».

   Цілком очевидно, що НАСК «Оранта», подолавши кризовий період, набирає обертів, прагнучи повернути свої позиції на страховому ринку і зміцнити довіру клієнтів.

КОМЕНТАРІ (0)