Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації «АХА Страхування» виплатила більше 667 тисяч гривень за двома великими страховими подіями

«АХА Страхування» виплатила більше 667 тисяч гривень за двома великими страховими подіями

02.07.2015
АТ "Страхова компанія "AРКС"

   СК «АХА Страхування» виплатила більше 667 тисяч гривень за двома великими страховими подіями за договорами КАСКО в червні.

   Перша страхова подія сталася в місті Святогорську Донецької області: під час руху по дорозі назустріч власнику автомобіля Volkswagen Tiguan вибігла собака. Водій різко вивернув кермо, але не впорався з керуванням, внаслідок чого сталося зіткнення з деревом. Ще одна подія трапилася з застрахованим в АХА Range Rover, який став учасником дорожньо-транспортної пригоди в місті Ірпінь Київської області.

   Обидві виплати були здійснені за договорами страхування КАСКО на базі «Все включено» (страхування від усіх ризиків). Крім традиційних ризиків: викрадення, збиток внаслідок ДТП, збитки внаслідок стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА також відшкодовує збитки, заподіяні внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових і непередбачених подій.

   У травні 2015 року компанією було врегульовано 1 773 страхові події по КАСКО, загальна сума виплат за якими склала 25 млн грн.

КОМЕНТАРІ (0)