Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «ОРАНТА» підвела підсумки роботи за 9 місяців поточного року

НАСК «ОРАНТА» підвела підсумки роботи за 9 місяців поточного року

09.11.2015
НАСК "ОРАНТА"

   Загальний обсяг страхових надходжень в НАСК «ОРАНТА» з початку року склав      330 млн. грн., що на 12% більше, ніж за  аналогічний період минулого року. За 9 місяців  2015 року суми виплат страхових сум та страхового відшкодування склали більше  81 млн. грн.

   Страхові резерви Компанії у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилися більш ніж на 25 млн. грн. і на  станом на 30 вересня 2015 року складають 333 млн. грн. Величина фактичного запасу платоспроможності Компанії перевищує нормативні показники в 4,7 рази. За оцінкою незалежно актуарія величина сформованих НАСК «ОРАНТА» страхових резервів на кінець звітного періоду є достатньою.  

   Компанія залишається на страховому ринку України абсолютним лідером із ОСЦПВВНТЗ, частка її становить 9,2% від загального об’єму ринкових платежів. Щорічно лідерство й успішну роботу з даного виду страхування Компанії забезпечує найбільша агентська мережа на страховому ринку, високий професіоналізм працівників агентської мережі і якість післяпродажного сервісу, який надає  асистуюча компанія «Гарант-АСІСТАНС».

КОМЕНТАРІ (0)