Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації «Фінансовий Оскар 2015» газети Бізнес: «АХА Страхування» визнана Найкращим автостраховиком і Лідером корпоративного страхування

«Фінансовий Оскар 2015» газети Бізнес: «АХА Страхування» визнана Найкращим автостраховиком і Лідером корпоративного страхування

13.11.2015
АТ "Страхова компанія "AРКС"

   За результатами фінансового рейтингу газети Бізнес «АХА Страхування» посіла перші місця в номінаціях «Найкращий автостраховик» і «Корпоративна безпека».

   Цього року «АХА Страхування» отримала найвищі оцінки на страховому ринку - перші місця в номінаціях «Найкращий автостраховик» і «Корпоративна безпека», а також АХА увійшла до трійки лідерів з медичного страхування.

   Вибір номінантів відбувався у два етапи. На першому етапі редакція формувала списки претендентів, базуючись на фінансовій звітності, показниках діяльності страхових компаній, динаміці їх змін за звітний період. По кожному показнику були сформовані ТОП-10 фінустанов. На другому, фінальному етапі, проходило голосування страховиків і визнаних експертів ринку.

   «Конкурувати тільки ціною зараз неможливо. Клієнти дуже обережно вибирають страховиків, - поділився Андрій Перетяжко, перший віце-президент СК «АХА Страхування». - На перше місце виходять такі фактори як надійність, хороша репутація страховика, якість сервісу і процес врегулювання. Тому в першій десятці показового ринку КАСКО ми бачимо в основному надійні компанії з іноземним капіталом, які швидко і якісно виплачують страхове відшкодування».

   Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2014 році АХА визнана Найкращим зеленим страховим брендом світу. Понад 157 000 співробітників  щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 59 країнах світу. У 2014 році дохід Групи АХА склав 92 млрд євро. Станом на 31 грудня 2014 року в управлінні компанії налічувалося 1,277 трлн євро активів.

   Високі фінансові рейтинги (2014): Standard & Poor's (А +, Positive), Moody's  (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable).

   СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 1 000 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

  1-е місце в номінації «Найкращий автостраховик» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)

   1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)

   «Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2014 року (рейтинг газети «Бізнес», 2015).

   У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».

   «Особистість страхового ринку», 2-е місце було присвоєно голові правління СК «АХА Страхування» Філіпу Вотле (рейтинг газети «Бізнес», 2015).

   За результатами 6 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 30 червня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 1,050 млрд грн.

 

КОМЕНТАРІ (0)