Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації СК «АХА Страхування» підвела підсумки 9 місяців 2015 року - збільшення прибутку в 6 разів до 53 млн грн, зростання премій на 44% до 782 млн грн

СК «АХА Страхування» підвела підсумки 9 місяців 2015 року - збільшення прибутку в 6 разів до 53 млн грн, зростання премій на 44% до 782 млн грн

19.11.2015
АТ "Страхова компанія "AРКС"

    «АХА Страхування», дочірня компанія французької АХА Group, підвела підсумки страхової діяльності за 9 місяців 2015 року, демонструючи впевнене зростання під час кризи.

   Згідно з внутрішнім звітом страховика за 9 місяців АХА в Україні зібрала понад 782 млн грн страхових премій, що на 44% або на 241 млн грн перевищує результат минулого року за аналогічний період.
«АХА Страхування» виплатила за даний період своїм клієнтам близько    369 млн грн, приріст склав 33%, що на 92 млн грн більше ніж у 2014 році.

   «Нам вдалося не лише зберегти свої позиції під час кризи, але і збільшити частку  ринку. Ми досягли цього завдяки збалансованій стратегічній політиці, ефективному управлінню витратами, збільшенню нашої присутності в регіонах, відкриттю нових офісів», - прокоментував Філіп Вотле, Голова Правління СК «АХА Страхування».

   Прибуток компанії склав 53 млн грн (за МСФЗ), що в 6 разів перевищує показник за аналогічний період минулого року. Головними причинами такого зростання стали збільшення бізнесу на 44%, правильна інвестиційна політика, а також зменшення витрат, пов'язаних із зоною АТО.

   Протягом 9 місяців 2015 року платоспроможність компанії «АХА Страхування» залишається на високому рівні, що підтверджено наступними чинниками:
- фактичний запас платоспроможності перевищує нормативний в 3 рази;
- коефіцієнт покриття страхових резервів ліквідними активами, що характеризує здатність страхової компанії забезпечити виконання взятих на себе страхових зобов'язань за рахунок ліквідних активів, склав 1,85.

   У структурі портфеля компанії переважну частку займає автострахування КАСКО - 499 млн грн, приріст премій за яким за 9 місяців склав 48%. Частка страхових премій фізичних осіб по КАСКО в загальному обсязі премій по даному виду страхування складає 67% (333 млн грн).

   Досить серйозний прорив компанія показала у добровільному медичному страхуванні - 93 млн грн, взявши на себе зобов'язання по 55 тисячам договорів. Приріст за даним видом склав 144% або 55 млн грн.

   Обсяг зібраних премій по обов'язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) склав 77 млн грн, що на 14% більше, ніж за аналогічний період 2014 року.

   «АХА вірить в Україну, ми будемо продовжувати розширювати наш бізнес, інвестувати в інновації та digital напрямок, змінювати український ринок, використовуючи найкращий світовий досвід. Ми продовжимо розвивати такі види як ОСЦПВ, медичне страхування, а також створювати нові продукти КАСКО. Мета всіх наших нововведень - зробити життя наших клієнтів безпечнішим, забезпечуючи ще кращу якість обслуговування», - додав Філіп Вотле.

   Одним із стратегічних напрямків розвитку компанії «АХА Страхування» продовжує залишатися якість сервісу. За результатами міжнародного незалежного опитування в першому півріччі 2015 року рівень задоволеності клієнтів якістю обслуговування в процесі врегулювання склав 91%.

КОМЕНТАРІ (0)