Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації НАСК «ОРАНТА» лідер ринку «автоцивілки»

НАСК «ОРАНТА» лідер ринку «автоцивілки»

14.12.2015
НАСК "ОРАНТА"

   За підсумками роботи за 9 місяців 2015 року та в ідповідно до рейтингу журналу «Insurance Top» НАСК «ОРАНТА» є безперечним лідером на ринку « автоцивілки » України . За 9 місяців поточного року компанія зібрала понад 196 млн. грн страхових премій в даному сегменті страхування – найбільший показник серед усіх страхових компаній України.

   З а даними видання , НАСК «ОРАНТА» входить до ТОП 10 страхових компаній за величиною активів з показником 746,5 млн. грн та займає 9-те місце за величиною власного капіталу – 359,6 млн. грн.
За обсягом страхових резервів НАСК «ОРАНТА» входить до ТОП 10 із сформованими резервами понад 272 млн.грн. Даний показник демонструє високу плато спроможність компанії виконувати взяті на себе зобов’язання щодо виплат страхових відшкодувань.

   Станом на 30.09.2015 р. обсяг страхових виплат НАСК «ОРАНТА» сягнув позначки понад 81 млн. грн.
Показник обсягу страхових платежів за 9 місяців поточного року за видами (особисте страхування (окрім страхування життя), майнове страхування, страхування відповідальності, обов ’ язкове страхування та державне страхування) становить 329,7 млн. грн.

  Зокрема, НАСК «ОРАНТА» входить до ТОП 10 серед 50-ти страхових компаній України на ринку добровільного страхування від нещасних випадків. Сума страхових платежів за даним видом страхування становила 5,4   млн. грн. на 30 вересня 2015 р.

   За сумою страхових платежів на ринку добровільного страхування від вогню та стихійних явищ НАСК «ОРАНТА» посідає 4 місце із показником 47 млн. грн.

   Також компанія займає 7-ме місце за сумою страхових платежів по «Зеленій картці» із показником 34,7 млн.грн.

   Згідно оприлюдненому в журналі « Insurance Top » аналізу з 22-х регіонів України, в яких присутня НАСК   «ОРАНТА», в 15-ти компанія втримує лідерські позиції, займаючи перші три місця в рейтингу. Зокрема, 1-ші місця в рейтингу регіональної активності НАСК «ОРАНТА» займає в Рівненській, Сумській та Чернігівській областях.

КОМЕНТАРІ (0)