Новини

Головна Новини Новини учасників Федерації «АХА Страхування» - I місце за чистими преміями, страховими преміями по КАСКО та виплатами по КАСКО в Україні

«АХА Страхування» - I місце за чистими преміями, страховими преміями по КАСКО та виплатами по КАСКО в Україні

22.12.2015
АТ "Страхова компанія "AРКС"

   СК «АХА Страхування» продовжує залишатися лідером на страховому ринку України за результатами 9 місяців 2015 згідно з рейтингом журналу Insurance TOP.

   АХА займає перше місце на страховому ринку України за зібраними чистими преміями (752,3 млн грн), а також на ринку добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО) у розрізі зібраних премій і виплат. Загальний обсяг премій по КАСКО становить 499,1 млн грн, а обсяг виплат за договорами КАСКО за 9 місяців склав 243,2 млн грн. Даний вид займає 64% в портфелі компанії і є її основним страховим продуктом.

    «АХА продовжує утримувати лідерські позиції на страховому ринку України. Зростання чистих премій за 9 місяців 2015 року з порівнянні з аналогічним періодом 2014 складає 47%. Уже сьомий рік поспіль (починаючи з 2009 року) «АХА Страхування» займає перші місця на українському ринку КАСКО, і наша частка в рітейлі досягає 22%. Приріст платежів по КАСКО за 9 місяців порівняно з аналогічним періодом минулого року склав 48%», - прокоментував Андрій Перетяжко, перший віце-президент «АХА Страхування».

КОМЕНТАРІ (0)